Виктор Васильевич Автор  Окт 13, 2016 - 204 Просмотров

Голова Обухівської РДА незаконно передав у власність 37га островів водного фонду - розгляд повторно

 

03 11 700x552

Суд витребував з незаконного володіння двох осіб ділянки площею 37 га біля м. Українка Обухівського району, визнавши право власності на них за державою.

Про це свідчить ухвала Апеляційного суду Київської області від 3 лютого, пишуть Наші Гроші.

У 2008 році Обухівська райдержадміністрація безкоштовно передала у власність 19 громадян 37 га, які розташовані на островах Канівського водосховища. Ці ділянки особи отримали для ведення особистого селянського господарства.

У подальшому громадяни свої ділянки перепродали, і їх кінцевими власниками стали двоє осіб.

Вказані 37 га є землями водного фонду, а тому не могли передаватися у приватну власність. Ділянки знаходяться на двох островах в акваторії Канівського водосховища, покритих штучним насипом піску. При цьому 26,96 га знаходиться у 100-метровій прибережній захисній смузі, а в іншій частині ділянки включають поверхню води.

Крім того, це землі рекреаційного призначення, а не сільськогосподарського. Їх цільове призначення було змінене незаконно. Зауважимо, що за держактами особи отримали право забудовувати прибережну смугу, що суперечить законодавству.

Суди встановили, що Обухівська РДА затвердила проект землеустрою щодо відведення ділянок 19 громадянам на підставі недійсного висновку Управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та за наявності негативного висновку державної експертизи землевпорядної документації.

Неправомірність дій колишніх керівників Обухівської райдержадміністрації та управління Держкомзему по відчуженню 37 га встановлена судом. Провадження стосовно начальника Управління земельних ресурсів у Обухівському районі було закрите, бо він помер. А екс-голову РДА у січні 2014 року було засуджено до 5 років позбавлення волі, а його першого заступника – до 3 років. Але через закінчення строків давності їх було звільнено від відбування покарання. При цьому до набрання вироком чинності вони знаходяться на підписці про невиїзд. Наразі дана справа перебуває на новому розгляді.

Протягом 2005-2010 рр. Обухівську РДА очолював Віктор Остринський.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Новости партнеров

  • Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на nagolos.com.ua При копировании материалов, для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Top
Наш сайт использует cookies. Используя наш сайт Вы автоматически даете согласие на использование cookies. Спасибо.