Виктор Васильевич Автор  Май 08, 2017 - 1326 Просмотров

Фк "Колос" Пшеничники створили неймовірний камбек у матчі проти Марківців

У матчі Тисменицького району між селами Пшеничники-юн та Марківці-юн відбувася футбольний матч, в якому гостям(Пшеничники) вдалось створити неймовірний камбек, програючи 5-0 після першого тайму, а також після незабитого пенальті господарів на початку другого тайму, який перевернув хід зустрічі, після цього, завдяки зусиллям всієї команди, андердогам вдалось забити у ворота високого голкіпера з Фк-Марківці-юн 5 голів та звести поєдинок до нічії, таким чином, цей матч увійде в історію футболу, як один із найвизначніших камбеків в історії!

Фк Марківці 5:5 Фк "Колос" Пшеничники
Голи за гостей забивали: Іван Пронюк, Назар Микитюк - 2, Богдан Когут, Вова Шешурак.