Виктор Васильевич Автор  Окт 04, 2016 - 168 Просмотров

АТО: видача прес-карт для виконання редакційних завдань

 

Представникам ЗМІ:З 08.01.2015 року прес-центр АТО (м. Краматорськ) розпочинає видачу прес-карт для виконання редакційних завдань в районі проведення антитерористичної операції.

Порядок оформлення та використання прес-карт представниками засобів масової інформації щодо висвітлення діяльності Збройних Сил України в зоні АТО

Загальні положення

Прес-карта – це персоналізований документ, який засвідчує права представників засобів масової інформації (далі - ЗМІ) щодо виконання редакційних завдань в районі проведення антитерористичної операції (далі - АТО), а також в районах виконання завдань та дислокації військових частин ЗСУ та /або підрозділів з їх складу.

Прес-карту може отримати представник ЗМІ, який пройшов встановленим порядком попередню акредитацію в Службі безпеки України на виконання редакційних завдань в районі проведення АТО. Для цього представник ЗМІ, після отримання відповідної попередньої акредитації, має зателефонувати до прес-центру АТО за номером 098 671 30 40.

При отриманні прес-карти представник ЗМІ та допоміжний (технічний) персонал повинен представити документ, що засвідчують особу (паспорт та посвідчення журналіста), надати фото (в електронному вигляді) та підписати письмові зобов`язання щодо:

- дотримання встановлених правил перебування (у тому числі проведення зйомок) на об`єктах ЗСУ в районі проведення АТО;

- нерозголошення інформації, яка може завдати шкоди у виконанні завдань військовослужбовцями ЗСУ, тощо.

Технічний персонал приписується до особи, яка володіє картою, за її попереднім запитом (за телефоном 098 671 30 40 або через електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) не пізніше 18.00 напередодні дня відвідування військового об`єкту.

Власник карти несе особисту відповідальність за відповідність допоміжного (технічного) персоналу наданим запитам та дотримання ними встановлених правил.

Всі зазначені вище особи під час пересування в районі проведення АТО повинні мати при собі документи, що засвідчують особу. У разі відсутності таких документів представники ЗМІ до району проведення АТО допускатися не будуть.

Про наданий дозвіл представникам ЗМІ на відвідування військового об`єкту ЗС України та маршрути їх пересування прес-центр АТО інформує відповідних командирів (начальників) у зоні відповідальності (на підпорядкованих військових об`єктах), де будуть перебувати зазначені представники ЗМІ.

Обов`язки власника прес-карти

Про необхідність виконувати редакційні завдання в районі проведення АТО представник ЗМІ має попередити напередодні (але не пізніше 18.00) прес-центр АТО через електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та сповістити: назву телеканалу (видання) ; склад знімальної групи; контактний телефон журналіста та редакції; марку, номер та колір автомобіля; маршрут пересування та мету відвідування (зйомки).

По прибуттю до міста виконання редакційного завдання власник карти повинен надати документи, що посвідчують особу та прес-карту, оповістити старшу військову посадову особу на даному військовому об`єкті про:

- узгодження з прес-центром АТО порядку виконання редакційного завдання на даному об`єкті (або порядку пересування у зазначеному районі);

- склад знімальної групи, з якою він пересувається.

Після перевірки відповідних документів представники ЗМІ будуть допущені до подальшої роботи або пересування в районі проведення АТО.

У разі відсутності відповідних документів або узгодження з прес-центром представники ЗМІ можуть бути не допущені до відвідування військового об`єкту (пересування у зазначеному районі, перетину блокпосту, тощо).

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Новости партнеров

  • Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на nagolos.com.ua При копировании материалов, для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Top
Наш сайт использует cookies. Используя наш сайт Вы автоматически даете согласие на использование cookies. Спасибо.