Виктор Васильевич Автор  Сен 14, 2017 - 89 Просмотров

Ігор Лисов: енергоефективність – крок у майбутнє

На сьогоднішній день впровадження енергоефективних технологій стає все більш актуальним. Це безпосередньо стосується і України.

Імпортуючи до 60% енергоресурсів, ми являємося однією з найбільш  енергозалежних країн Європи. І від того, наскільки успішно будуть впроваджуватися енергоефективні технології, багато в чому залежить не тільки майбутнє нашої економіки, але і розвиток держави в цілому.

Як зазначає в своєму блозі президент компанії Ліко-Холдинг Ігор Лисов: «Сьогодні енергоефективність виступає не тільки ключовою умовою економічного розвитку, а й показником готовності країни до впровадження нових технологій, її самодостатності».

«Максимальна енергоефективність повинна стати одним із стратегічних напрямків розвитку в найближчі 10-15 років. Так само як і широке використання альтернативних джерел і сонячної енергії, зниження її ціни до максимально доступного рівня, впровадження «розумних» енергозберігаючих мереж "SmartGrid". З огляду на залежність нашої країни від ринку вугілля і газу, цей аспект є дуже важливим. Нові тенденції мають впроваджуватись на всіх рівнях – як в промисловості, так і високотехнологічних проектах, реформуванні житлового сектору», — пише Ігор Лисов.

Оскільки в Україні, як і більшості країн Європи, майже тридцять відсотків кінцевої  енергії використовується будинками, житловому сектору треба приділити особливу увагу. Як відзначає у своєму блозі Ігор Лисов: «Будівництво споруд з низьким рівнем енергоспоживання вже давно стало ключовим  для провідних європейських країн. Подібні проекти, які отримали назву «пасивний будинок», поступово впроваджуються і в нашій країні. Звичайно, зведення подібних будинків складніше, ніж звичайних, але подальша їх експлуатація набагато нижча, до того ж вони здатні самостійно забезпечувати себе енергією».

В Україні такі енергозберігаючі технології  часто впроваджуються при зведенні приватного житла. Проте залучивши відповідні інвестиції  їх можна втілити в життя і при зведенні багатоквартирних будинків.

«Ще одним важливим кроком є розвиток культури раціонального енергоспоживання. Встановлення лічильників води, тепла, двозонних лічильників електроенергії дозволить громадянам  контролювати їх споживання і використовувати більш економно. За рахунок цих заходів майже на третину  збільшується економія на комунальних платежах, а комплексна термомодернізація допомагає зменшити рахунки за опалення вдвічі», — відзначає Ігор Лисов.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Новости партнеров

  • Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на nagolos.com.ua При копировании материалов, для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Top
Наш сайт использует cookies. Используя наш сайт Вы автоматически даете согласие на использование cookies. Спасибо.