Депутат Картавий замовляє на фрілансі просування захисту землі за 1000 грн.

Майбутнє відкриття ринку землі не дає спокою багатьом. І гаряче з цього приводу не лише в столиці, але й в регіонах.

Тут народні обранці вдаються до різних методів, щоб просувати ті чи інші  інтереси. На одному з крупних сайтів фрілансу ми зустріли проект з гучною назвою «Ні продажу Української Землі Іноземцям». Автором проекту виступає користувач «Вячеслав Костенко», хоча судячи з самого завдання основними замовниками є голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» Картавий Олексій Олексійович, та голова Сумської обласної організації Аграрної партії України Карпенко Сергій Михайлович. 

«Потрібно на українській мові збирати всю інформацію про відкликання закону 2178-10, про участь Сумської області в акціях, про події під Верховною Радою, інші акції і перекриття доріг по Сумській області. Поширювати інформацію безперервно і актуальну» - йдеться у тексті завдання. До речі, незадовго до появи цього замовлення, під стінами Верховної Ради відбувалися мітинги, участь в яких брали участь якраз і представники Аграрної партії Сумської області. 

А далі в завданні зазначені люди та організації діяльність яких треба висвітлювати: 

" - Аграрії Сумщини (голова Картавий Олексій Олексійович, зам. Карпенко Сергій Михайлович)

- Об’єднаний штаб Захисту Української землі в Сумській області.

- Спілка аграрних підприємств Сумській області.

- Асоціація фермерів Сумській області."

А от з  ціною сумські аграрії оцінили чомусь продешевили. Просування на фрілансі захисту землі Олексій Картавий замовляє всього на всього за 1000 гривень.

Судячи з таких завдань, які з’являються навіть на фріланс-сайтах, навколо майбутнього відкриття ринку землі нас чекає ще багато гарячих емоцій та скандалів. Тож читаючи в медіа та соцмережах емоційні статті про різні акції, будьте холоднокровними та критичними, можливо подібні матеріали  теж були замовлені на фрілансі і ціна їм 1000 грн, або й дешевше.

Спілка аграрних підприємств Сумській області Об’єднаний штаб Захисту Української землі в Сумській області Асоціація фермерів Сумській області аграрна партія Олексій Картавий Картавий Олексій Олексійович Карпенко Сергій Михайлович