Єнот напився на різдвяному ярмарку. Його історія має трагічний фінал

Людей, які вирішили відвідати різдвяний ринок в Ерфурті, чекав сюрприз. На місці був п’яний єнот. На жаль, його історія закінчилася трагічно.

Попередні висновки, які цитує The Independent, показують, що єнот - як би це абсурдно не звучало - пив глінтвейн на різдвяному ярмарку, що відбувся на ринку в Ерфурті, Німеччина. Представник місцевої поліції повідомив, що єнот був "безперечно в стані алкогольного сп'яніння", але "жодного тесту на дихальний апарат на тварині не проводили".

У мережі був розміщений запис, який показує, що у єнота виникли проблеми з переміщенням. Він йшов у повільному темпі, не в змозі триматися стежки. Тварину потрібно було доставити до ветеринара, де нею б попіклувалися. На жаль, цього ніхто не зробив, і доля єнота закінчилася трагічно. Тварину застрелив мисливець. "На жаль, історія про п'яного єнота не закінчилася успішно", - повідомив SWE Tierheim Erfurt. Тварину застрелив міський мисливець. - Єнот входить до списку інвазивних видів ЄС. Відповідно до регламенту ЄС, його розповсюдження має бути обмеженим ", - заявив речник Ерфурта Даніель Баумбах.