Лондон. Сотні людей викликають поліцію, у місті відбувся гучний вибух

Після п'ятничного нападу на Лондонський міст жителі англійської столиці стали дуже чутливі до всіляких тривожних ситуацій. У неділю вранці у місті почувся гучний удар. Поліція заспокоює мешканців - це звук від бійців RAF.

Поліція Лондона оголошує, що вранці в північних районах британської столиці та в околицях гучно лунає сирена. Такий звук створюється у зв'язку з ударною хвилею, що виробляється машиною, що перетинає звуковий бар'єр. Поліція запевняє, що "немає підстав для страху".

Раніше сигнали від мешканців свідчили про звук "масового вибуху" на півночі Лондона. Поліція та пожежна служба отримали сотні дзвінків від мешканців, пробуджених цим звуком. За їхніми даними, це було так голосно, що будівлі тремтіли.

У п’ятницю на Лондонському мосту, поруч із будівлею Риболовців, де відбулася конференція з питань ресоціалізації злочинців, стався ножовий напад. Двоє людей загинули, а декілька отримали поранення. Чоловік носив підробну вибухівки. Спочатку за участю польського громадянина він був затриманий, а  потім був схоплений поліцією.

Вже відомо, що злочинцем був Усман Хан, один із учасників форуму в Рибному залі. Напад на мосту вже взяла на себе Ісламська держава.