Огляд аніме "Нодаме Кантабіле"

«Нодаме Кантабіле» - це аніме, від якого на довгий час залишаються враження. Його хочеться переглядати знову і знову і це не набридає.

 Насамперед хотілося б відзначити малюнок. Промальовано безліч деталей.  Дуже чітко намальована гра на музичних інструментах. Пальці персонажів не рухаються хаотично і незрозуміло по інструменту, а натискають потрібні клавіші в потрібний час. Музичні інструменти так само чітко промальовані.

По-друге, персонажі. Кожен з них цікавий і багатогранний.

Сін'їті Чіаки - молодий харизматичний хлопець, який вчиться на фортепіанному відділенні, але мріє стати диригентом. Холодний і критичний до всіх. У нього має бути все ідеально в музиці і в побуті.  Але він не позбавлений деяких страхів, які роблять його вразливим.

Нода Мегумі (Нодаме) - протиставлення головному герою. Вона недбало грає на роялі, неохайно одягається, а в будинку цілі гори зі сміття і всякого мотлоху. Також Нодаме є завзятим любителем аніме. Але, сама того не розуміючи, вона є геніальною піаністкою.

Міне Рютаро - усміхнений і веселий хлопець. Йому притаманний дивний стиль гри на скрипці, але Чіаки змінює його погляд на те як потрібно грати.

Масумі Окуяма - литаврист і барабанщик, гомосексуаліст, його предмет обожнювання - звичайно ж, Чіакі. Не може терпіти Нодаме і всіма способами намагається позбутися від неї.

Маестро Франц фон Штреземаном - талановитий і знаменитий диригент, запрошений викладати в коледж. Відразу помітив таланти героїв. Досить ексцентричний. У своєму немолодому віці любить випити і перебувати в суспільстві молодих і красивих дам.

По-третє, романтика. Романтика в «Нодаме Кантабіле» не така нудотно-солодка як в більшості сьодзьо, вона ледь помітна. У неї є свій незвичайний шарм, вона приємна і не дратує. Нодаме, звичайно, закохалася відразу, а ось Чіакі не поспішав. Було дуже цікаво спостерігати за тим, як плавно і непомітно змінюється його ставлення до Мегумі, від неприхованого роздратування до закоханості і любові. Другорядні герої так само не обділені романтичними лініями.

І по-четверте, музика. Музика в цьому аніме підібрана просто чудово! Це великі шедеври Бетховена, Моцарта, Рахманінова та багатьох інших, вони звучать постійно.

Якщо ви не любитель класичної музики, то після перегляду «Нодаме Кантабіле» швидше за все, закохаєтесь в неї.

 Це дуже добрий і красивий серіал, який вчить дружбі і взаєморозумінню, вчить тому, що навіть в  неохайній, дивній і дивакуватій людині може ховатися геній.

Нодаме кантабіле нодаме кантабіле відгук нодаме кантабіле огляд нодаме кантабиле отзывы