Пасажирів рейсу Мілан-Київ перевіряють на наявність вірусу

У Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що у всіх пасажирів авіарейсу Мілан-Київ, який прибув 12 березня в «Бориспіль», перевірили температуру.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Я тільки що подзвонив представникам санітарно-карантинного підрозділу. Вони запевняють, що всім на борту літака було проведено температурний скринінг” , - сказав він.

Ляшко додав, що в країну прийшли тяжкі часи.

«Зараз настали нелегкі часи, введений карантин. Ми повинні не вишукувати якісь гарячі факти, а повинні об'єднатися. Не шукайте в медиках людей, які десь щось порушили. У них нелегкі часи, особливо у епідеміологів, які сьогодні цілодобово на посту скринінгу літаків », - зазначив він.

Наразі вже відомо список пасажирів, які перебували на борту, усім їм дали інструкції щодо самоізоляції. У разі необхідності вони пройдуть лікування.

«Бортпровідники і епідеміологи спрацювали професійно. Ми вже доставили трьох пасажирів в лікарню, зараз їм проводять діагностичне дослідження на предмет коронавирусной інфекції. Якщо діагноз буде підтверджений, продовжаться злагоджені дії епідеміологічної, медичної служб, поліції », - підсумував Ляшко.