Північна Корея. Кім Чен Ин в оточенні жінок-солдатів

Кім Чен Ин провів перевірку у військовій частині на острові Чангрін біля кордону з Південною Кореєю. Він керував там артилерійськими навчаннями і сфотографувався з жіночою ротою Корейської народної армії.

Кім ДЧен Ин відвідав жіночу роту під командуванням 5492 підрозділу Корейської народної армії, що дислокується на південно-західному узбережжі Північної Кореї. Він також провів військову інспекцію. Острів Чіангрін, де проходили останні вправи з участю північнокорейського лідера, розташований у Жовтому морі, на північ від міжкорейського морського кордону

Фотографії з інспекції на острові Чангрін опублікувало агентство KCNA. На одній із фотографій ви можете побачити Кім Чен Ина в оточенні емоційних солдатів. Агентство заявило, що північнокорейський лідер особисто наказав відкрити артилерійський вогонь, а навички солдатів "порадували верховного командира", повідомляє "Військовий таймс". Однак невідомо, коли були зроблені знімки. Міністерство об'єднання Сеулу заявило, що це перша відома поїздка Кіма до прифронтової військової частини з минулого квітня, якраз до того, як його дипломатичне співробітництво зі США почало денуклеарнізувати Корею.

Відкриття вогню з острова Чангрін насторожило владу Південної Кореї. Міністерство оборони висловило жаль з приводу останніх навчань, проведених сусідом з півночі, стверджуючи, що вони порушили угоду, укладену між державами минулого року. Ці домовленості мали на меті полегшити військову напругу вздовж кордону.

північна корея кім чен ин