Рейтинг найгірших професії в Україні

В Україні є багато страшних професій, які не тільки жахливі, але і небезпечні для здоров'я.

Якщо вашій фірмі не вистачає кваліфікованих працівників, то можна передати завдання іншим за допомогоою аутсорсингу. Наприклад, одну з таких фірм ви зможете знайти за посиланням outstaffing-sovetnik.ru/autsorsing. Якщо не вдається знайти працівника самому, то є сенс спробувати цю послугу.

Лісоруб

Це одна з найнебезпечніших професій. Смертність тут зустрічається дуже часто. Причому небезпеку становлять не тільки падаючі дерева, але і потужні бензопили, ланцюг з якої, не витримавши навантаження, може розірватися і смертельно поранити лісоруба. У кращому випадку у вас на все життя залишаться шрами.

Працівник на птахофабриці

Цим людям доводиться щодня забивати тисячі курей, підвішених за задні лапки. Їх робоче місце - це невелике задушливе приміщення, де повно курячих нутрощів, пір'я і крові. Сморід стоїть неймовірний. Підхопити ряд хвороб, починаючи від шлункової інфекції і закінчуючи смертельним пташиним грипом простіше простого.

Стерилізатор біологічно небезпечних речовин

Всі використані шприци, голки, зразки крові і тканин, людські залишки після операцій перед утилізацією повинні проходити обов'язкову стерилізацію. Здійснюється вона в спеціальному апараті, де відходи нагріваються до температури 127 С. Всі робітники повинні працювати в спеціальній уніформі, масках і рукавичках, адже найменшої подряпини може бути досить, щоб заразитися смертельною хворобою. До того ж все це супроводжується жахливим запахом.

Спеціаліст по забою і обробки туш на м'ясокомбінаті

Кожен третій працівник цієї професії отримує травми від гострих ножів і пив. Та й самі умови теж досить моторошні.

Випадок з життя.

Мій знайомий Андрій, майже три місяці пропрацював в Чернігові на м'ясокомбінаті в цеху по забою і обробці туш корів. І ось що він розповідав:

«Робота була просто пекельної. Працювати доводилося в нічні зміни по дванадцять годин, з сьомої вечора до сьомої ранку. Щогодини доводилося забивати по кілька корів, які, відчуваючи запах крові, впадали в паніку і не хотіли заходити в спеціальний верстат. Їх доводилося туди затягувати силою, а іноді і взагалі забивали не спеціальним пістолетом, а вручну. Видовище моторошне і не для людей зі слабкими нервами. Більшість з тих, хто довго працює там, просто перед зміною випивають по двісті грам, щоб хоч якось заспокоїти нерви.

Після цього, туша на гаках подається в обробний цех, де і відбувається, власне саме оброблення. Оскільки процес йде постійно, то в повітрі стоїть моторошний запах і немов туман з дрібних частинок крові. Все це осідає на одязі, шкірі. В кінці зміни, коли проводиш по губах, то відчуваєш гіркий присмак крові.

Така робота дуже тисне на нерви і до кінця другого місяця я і сам почав перед початком зміни закидати по двісті грам з іншими робітниками. Зрозумів, що довго не витримаю так і отримавши зарплату звільнився ».

Лаборант-препаратор

А в цій роботі і зовсім кожен день немов фільм жахів, адже лаборантам доводиться мити трупи після розтину, прибирати стіл і виконувати іншу брудну роботу. Особисто я б на таку роботу ніколи не погодився.

А рейтинг найнебезпечніших професій з найбільшою травматичністю і летальними наслідками в Україні виглядає наступним чином:

Коли потрібно міняти роботу

Якщо ж після всього вище прочитаного твоя робота все одно здається пекельною, то, швидше за все, просто прийшов час її міняти.

Раджу подивитися нижче перераховані «симптоми», і якщо хоча б три з них збігаються з твоїми, то настав час щоб оновити своє резюме і зайнятися переглядом вакансій.

Ти швидше втомлюєшся, навіть коли робиш звичні і зрозумілі тобі види робіт;

Отримуєш занадто низьку зарплату;

Твоя думка на роботі не цінується, а всі перспективні завдання дістаються іншим;

Відсутні кар'єрні перспективи з незалежних від тебе причин;

Тобі не вистачає часу на життя;

Присутнє часте бажання поміняти роботу.

Психологи радять міняти роботу кожні 5-7 років. Якщо ви засиджується на довше, то все йде по накатаній, пропадає продуктивність і ініціативність.

Пам'ятай, кризи бувають у всіх. Головне зберігати холоднокровність, не брати імпульсивних і необдуманих рішень і не забувати, що крім роботи є ще й інше життя. Ну а які професії при пошуку нового місця краще обійти стороною - ти вже знаєш.