Трамп схвалив закон про захист тварин. Міа Фарроу нагадала йому про одне фото

"Скажіть своїм синам, що жорстокість до тварин - це злочин", - написала актриса та активістка Міа Фарроу у Twitter Дональду Трампу.

 Вона зробила це через мить після того, як президент США підписав Закон про запобігання жорстокості та катуванням тварин.

Здавалося б, цей крок не може нести негатив в сторону президента Трампа. І все-таки одна з його найбільших опоненток - Міа Фарроу знайшла можливість загнати шип в політика. Вона нагадали фотографії Еріка та Дональда Джуніора в 2011 році, що позують із вбитими леопардом.

Вона повідомила про полювання, організовані молодими Трампами на рідкісні "незалежні" види у 2012 році. Серед їхніх жертв згадувались, серед інших слони, воли, куду, цивестни та крокодили. Самі мисливці подарували трофеї на всіх фотографіях. PETA коротко прокоментувала ці фотографії: "Тварини заслуговують на краще, ніж смерть для жахливих фотографій".

Дональд Джуніор відповів на критику коментарів без сорому. "Я не збираюся ховатися, бо не люблю виродків", - написав він у Twitter. "Я не публікував ці фотографії, але і за їх мені не соромно. Я полюю і поїдаю полюючих тварин. Я мисливець і не можу цього приховати ", - написав він