У МОЗ розповіли про заборони, які чекають Україну під час карантину

Нещодавно по всій території України ввели карантин через коронавірус.
В Міністерстві охорони здоров'я розповіли, що уряд України обмежив перевезення пасажирів, кількість учасників масових заходів та роботу закладів громадського харчування.

Відповідний пост опублікували на сторінці "Міністерство охорони здоров'я України" в Facebook.

В Україні з 18 березня по 3 квітня заборонили регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення на громадському транспорті. Також заборонені перевезення більше, ніж 10 пасажирів в трамваях, тролейбусах, маршрутках. З 17 березня по 3 квітня закриті метро в Києві, Дніпрі та Харкові.

З 18 березня в Україні заборонять перевезення пасажирів поїздами. З 17 березня 2020 року в Україні заборонили проводити масові заходи різного типу, де бере участь більше, ніж 10 осіб. Дозволені лише заходи, які потрібні для того, щоб забезпечити роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Крім того, з 17 березня 2020 року закриті всі заклади громадського харчування, тобто кафе і ресторани, ТРЦ, фітнес-центри. Варто відзначити, що уряд дозволив надавати послуги доставки замовлення тільки в тому випадку, якщо у співробітників є спеціальний захист.