Як підібрати подарунок дитині?

Діти неодноразово отримують подарунки. Завдяки культурним звичаям вони їх очікують на різні свята. Варто згадати перш за все день народження, Різдво, Великдень, день Святого Миколая, День захисту дітей та багато інших. Тож якщо є така можливість, ми зазвичай даруємо дитині подарунок.

Наприклад, у грудні дитина пише листа Миколаю, а ми даруємо їй щось і додаємо лист від Святого Миколая

Прийняття запрошення на день народження чи хрещення є синонімом того, що ми також приносимо подарунок по прибуттю. Однак варто пам’ятати про деякі умовності. Якщо головний "герой" події має братів і сестер (особливо молодших), варто подумати і про їхні почуття. Подарувавши їм невеликий подарунок ми подаруємо дитині радість. Буває, що ми не можемо брати участь у заході, до якого ми отримали запрошення. Якщо іменинник поруч з нами, ми можемо надіслати подарунок поштою або подарувати його з іншого приводу - це, безумовно, буде приємним жестом.

Вибрати подарунок може бути складно. Самому може бути важко здогадатися, що потрібно дитині певного віку. Якщо ми не знаємо малюка, ми не маємо уявлення, чим він може бути зацікавлений. З іншого боку, є діти, які, як кажуть, "мають все".

Починаючи з народження, є багато випадків, коли можна подарувати малюкові подарунок. Вони більш типові і менш популярні, але ставляться до них з однаковою серйозністю. 

Подарунок перед народженням. Це відносно нова традиція, яка прийшла до нас із заходу. Ще до народження дитини організовується захід, під час якого даруються подарунки і матері, і малюкові, якого ми незабаром будемо вітати у світі.

Ми також приносимо подарунок, коли відвідуємо дитину в лікарні або незабаром після того, як він повернеться додому. Зазвичай це одяг та перші іграшки. Потім видаються альбоми, які від народження до першого року життя батьки можуть доповнити фотографіями та пам’ятними записами з перших місяців життя.

Святе Хрещення. Це часто можливість, коли більш широкій групі родини чи друзів приємно зустріти дитину. Найпопулярніші подарунки для хрещення - це більші іграшки та сувеніри для хрещення.

Перший день народження. Це можливість подарувати дитині трохи більший подарунок або сувенір, до якого він повернеться роками.

Кожен наступний день народження. Тут багато що залежить від віку. Малюки люблять діставати іграшки чи книги і майже кожен подарунок їм подобається. Діти старшого віку більш вибагливі, вони мають свої уподобання, тому потрібно докласти трохи більше зусиль. Іноді рішенням буде поговорити і спитати безпосередньо, а не робити невірний сюрприз.

Миколай. Це свято в кінці грудня частково є передвістом того, що відбудеться на Новий рік. Тут все залежить від традиції. Хтось дарує великий подарунок на Миколая, а маленький на Новий рік, а хтось навпаки.

лист від Святого Миколая подарунок дитині