Огляд аніме "Usagi drop" (Покинуте кроленя)

Коли в жанрах написано "повсякденність", - це часто відлякує багатьох глядачів, адже вони вважають цей жанр нудним, бо в ньому зазвичай нема екшену, пристрасних романтичних стосунків чи чогось подібного.

Проте повсякденність приваблює глядачів зовсім не напруженим сюжетом чи бойовими сценами. Милі замальовки з життя, звичайні проблеми, які ми переживаємо самі, стосунки між людьми та нетипові ситуації, які все ж мають місце в житті людей - саме через це ми і дивимось роботи цього жанру. І саме таким є аніме "Покинуте кроленя".

Починається воно з того, що сім'я головного героя збирається на похорон діда. Але багатьох родичів чекає несподіванка, адже у старого була дочка, яка народилася від покоївки, коли йому було 76-років. 

Мати доньки втекла і родичам доводиться вирішувати, що з нею робити. Більшість думають про те, що варто віддати дівчинку у дитячий будинок.

Проте головний герой думає інакше і погоджується забрати її собі. Тут і починається історія, як самотній тридцятирічний з гарною роботою справляється з побутовими питаннями, пов'язаними з вихованням дитини. Він намагається зрозуміти свою прийомну дочку, подружитися з нею, стати справжнім батьком, а для цього доводиться йти на великі поступки.

Рін, а саме так звуть героїню, слухняна і розумна дитина, але, звісно ж, як і кожна маленька людина потребує уваги і розуміння, з нею треба знайти спільну мову і пояснити сутність багатьох важливих речей, таких як життя і смерть, стосунки між людьми і т.п.

Аніме наповнене теплом, а ситуації, в які потрапляють герої піднімають настрій і наводять на думки про важливість щасливого дитинства в житті людини.

В останніх серіях, під час розмови батьків на дитячому майданчику, озвучується головна думка всього аніме - які б не були ваші діти, ви їх все одно безмежно любите. І заради цієї нової сторони життя ви готові поплатитися роботою і гуляннями до ночі. Діти це добре.

Usagi drop Usagi drop огляд покинуте кроленя брошенная зайка обзор брошенная зайка отзывы Usagi drop відгуки аніме