Топ-10 аніме за версією Наголосу

Аніме сьогодні це доволі популярний жарн мультиплікації. Багато кому аніме подобається, багато кому ні, втім цей жанр існує і набирає все більшу кількість прихильників.
Багато у кого аніме асоціюється виключно з Покемонами, Наруто або Сейлор мун, але його різноманітність та специфіка набагато ширша, ніж у цих трьох тайтлах. Тому ми представляємо вам підбірку аніме-серіалів, які подобаються адмінам Наголосу.

1. Дівчинка, що стрибала крізь час

1. Дівчинка, що стрибала крізь час

Що би ви робили, якби мали можливість повертатися в минуле? Сімнадцятирічна Макото через дивний збіг обставин отримала таку здатність і звісно ж почала використовувати її для звичайних побутових потреб. Але що коли стрибків у часі можна зробити лише обмежену кількість – чи вистачить їй їх, якщо треба буде врятувати чиєсь життя, а не з’їсти дві порції солодощів?

2. Кицина подяка

2. Кицина подяка

Одного спекотного літнього дня школярка Хару рятує з під колес вантажівки кота. Як же вона здивувалася, коли кіт став на задні лапи і подякував їй. Виявилося, що врятований кіт це принц Котячого королівства і тепер Хару перетвориться на кицьку і вийде за нього заміж. Як же вона виплутається з цієї халепи?

3. Кафе «У білого ведмедя»

3. Кафе «У білого ведмедя»

Ви коли небудь були в кафе, власник і шеф-повар якого Білий ведмідь? Ні? Тоді неодмінно подивіться це аніме! Це легка комедія, головні герої якої це білий ведмідь, панда та пінгвін, що проводять свій час у затишному кафе.

4. Ковбой Бібоп

4. Ковбой Бібоп

Ковбої живуть не лише на дикому заході, але і в космосі! Персонажі цього аніме подорожують глибинами космосу на кораблі «Ковбой Бібоп». Члени їхньої компанії зовсім різні, у кожного свій шлях і своя життєва дилема, яку потрібно вирішити.

5. Крутий учитель Онідзука

5. Крутий учитель Онідзука

Шкільна програма вкрай застаріла, а шкільні вчителі застрягли в бюрократії та придуркуватих стереотипах? Це змінить крутий учитель Онідзука – йому всього 22 роки, але він знає як знайти шлях до сердець учнів.

6. Рубаки

6. Рубаки

Любите РПГ-ігри? Тоді цей серіал для вас. Його головні герої це ідеальна РПГ-паті з файтера, мага, клірика та роуга. Аніме висміює стереотипи РПГ, але разом з тим має захопливий сюжет

7. Кістки, зариті під ногами Сакурако

7. Кістки, зариті під ногами Сакурако

А це чудовий детектив, де головна героїня розгадує справи, оглядаючи кістки жертв. Сюжетні повороти бувають дійсно несподіваними, але нажаль є лише один сезон, тому ми так і не дізнаємося, яку ж таємницю приховує сама Сакурако. Проте в аніме чудові сюжет, графіка і персонажі, тому воно безумовно заслуговує перегляду.

8. Гінтама

8. Гінтама

Один з багатосерійників, який довгий час тримався на екранах японських телевізорів. Аніме зосереджує в собі пригодницький сюжет і величезну кількість жартів і пародій на інші аніме, японську культуру, світових діячів культури на політики. Деякі жарти можна зрозуміти лише будучи японцем, проте загалом це не заважає насолоджуватися переглядом серіалу. Дія аніме розвивається в альтернативному минулому Японії, де Землю захопили прибульці і тепер людям доводиться співіснувати з найрізноманітнішими формами життя.

9. Бліч

9. Бліч

Це ще один представник багатосерійного аніме, кількість епізодів якого перевалила за 300. Що принесло йому таку популярність – захопливий сюжет на харизматичні герої. Це аніме жанру «сьонен», тобто воно розраховано на чоловічу підліткову аудиторії, тому персонажі тут переважно підлітки, які мають надприродні сили та борються за свою ідеали, близьких та звісно ж за добро. Сюжет розвивається навколо старшокласника Ічіго Куросакі, який отримує сили провідників душ, які допомагають душам потрапляти «на той світ», а також захищають людей від «порожніх» - духів, які через душевний біль чи розбещеність стали монстрами.

10. Робота клітин

10. Робота клітин

Це аніме у спрощеній та дещо комічній формі розповідає про роботу нашого організму. Хто такі еритроцити, скільки типів імунних клітин є у нашому організму, за що відповідають мастоцити? Відповіді на ці та інші питання можна знайти у аніме «Робота клітин», навчатися можна навіть відпочиваючи!

аніме топ 10 аніме аніме відгуки лучшие аниме рейтинг аниме