ARENA ENTERTAINMENT запрошує на фінал Національного конкурсу краси «MISS KYIV-2019»

ARENA ENTERTAINMENT запрошує відвідати найяскравішу і найбільш значиму подію цієї весни – фінал Національного конкурсу краси «MISS KYIV-2019».

25 травня 19:00

м. Київ, вул Басейна, 2а

комплекс ARENA ENTERTAINMENT

TAO EVENT HALL

Тел.: 0934275317

Акредитація ЗМІ: 0937277855

На сцену TAO EVENT HALL  вийдуть найчарівніші дівчата столиці, кожна з яких, пройшла ряд кастингів і строгий відбір професійного журі, щоб нарешті визначити, хто ж стане новою королевою краси і символом Києва.

Цього року за корону змагатимуться 18 учасниць. Переможниці та призерки конкурсу традиційно представлять нашу країну на світових парадах краси. 

Одне з головних завдань конкурсу «MISS KYIV» - це показати, що краса здатна приносити не лише естетичну насолоду, але й об’єднувати, надихати, творити добрі справи. Тому майбутня міс має бути не лише привабливою, але й розумною, освіченою і всесторонньо розвиненою. 

Конкурс «MISS KYIV»  завжди викликає підвищену увага як з боку суспільства, так і з боку ЗМІ. Це найбільш відомий історичний фінал, який проводиться в нашому місті. Традиційно він приурочений до святкування дня Києва і проходить в останню суботу травня.

Цього року організатори підготували нову захопливу програму, в якій візьмуть участь відомі представники українського шоу-бізнесу серед яких Neyba, Аня Ткаченко, Євген Бічастий, Дмитро Крисенко, Роман Малик, DJ Starkov.

Зірковий ведучий конкурсу – молодий український та голлівудський актор, учасник проекту «Київ вдень та вночі» Артур Ігнатенко.

Долучайтесь до яскравого і грандіозного свята краси і ви!

Продаж квитків та бронювання столиків за тел.:  0934275317

Міс Київ Мис Киев MISS KYIV-2019 MISS KYIV ARENA ENTERTAINMENT День Києва