"Дівчинка, що стрибала крізь час" - огляд аніме

Головний девіз цього аніме - "час не чекає нікого". І правда, як в "Ефекті метелика", воно показує нам, чого б ми не намагалися змінити в минулому - в результаті, ще невідомо, чи не зробимо ще більше помилок? А коли, при цьому ми робимо всякі дурниці, потім залишається почуття глибокого жалю.

Одного разу школярка на ім'я Макото виявляє в собі здатність переміщатися в часі, незабаром вона постійно "стрибає" крізь час, щоб більше насолодитися життям, зробити собі приємне, полегшити життя, наприклад, виспатися нормально, або здати контрольну та інші дрібниці, але не все так добре , як здавалося на перший погляд і через стрибки можуть постраждати люди.

Тема переміщень в часі тут зроблена так, як і в багатьох аніме. Але не дивлячись на це є і несподівані повороти. У стрічці є і лампова повсякденність з романтикою і доля драми.

Серед персонажів найбільше переймаєшся головною героїнею - вона весела, трохи з вітром в голові і це в ній приваблює. Адже складно уявити школярку, яка, отримавши можливість подорожувати в часі, тут же запитає: "Що ж я зможу зробити на благо ближнього свого?". Вона не думала, що обмежена у своїй можливості повертатися в минуле, але, бачачи наслідки своїх дій, змінюється і починає серйозніше ставитися до свого часу і часу інших.

Інші героі теж доволі симпатичні, Вони мені сподобалися. Особливо Косуке - такий свійський, турботливий хлопець.  Чіаки і Косуке хороші друзі, нехай Чіакі і злегка не розкритий.  Друга половина аніме мені здалася зім'ятою в плані сюжету, тому не було часу надто переживати над діями і поведінкою Чіакі. Проте кінцівка стрічки вдалася, хоча фінал і відкритий.

Музика в аніме не дуже запам'ятовується, але добре підкреслює загальну атмосферу фільму.

Дівчинка що стрибала крізь час Девушка перепрыгнувшая время девушка перепрыгнувшая время отзывы аніме