Хорватія – Угорщина

Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Хорватія – Угорщина у 7-му турі кваліфікації до чемпіонату Європи – 2020. Наш експерт вважає, що гра, яку він коментуватиме в прямому ефірі, завершиться впевненою перемогою господарів поля.

У першому колі Угорщина сенсаційно перемогла Хорватію 2:1. Але поки що глобально цей успіх на кваліфікаційний турнір не вплинув. Хорватія, як і очікувалося, йде першою, і перемога вдома над Угорщиною буде великим кроком до кваліфікації.

Передумови для цього є. Відновився від травми і вже встиг провести кілька матчів за «Реал» Лука Модріч. Також знову викликаний Іван Ракітіч, якому місяць тому дали можливість вирішити клубні справи. У прекрасній формі Брозович, Бадель. Словом, головна рушійна сила будь-якої команди – півзахист – у Хорватії на висоті.

Натомість в Угорщини кадрові проблеми чималі, як для такої скромної за складом команди. Мова про дискваліфікації Адама Надя та Ботонда Барата. Перший – центральний півзахисник, другий – центральний захисник. Обидва основні.

Источник. Рейтинг Букмекерiв

отбор ЧЕ 2020 ЧЕ 2020 угорщина - хорватія венгрия хорватия