Ким є директор термального басейну та спортбази "Закарпаття" у Берегові

Кілька років тому у спортбази "Закарпаття" та термального басейну змінився директор. Тоді це викликало досить серйозний резонанс в окрузі. ТО ким же є ця людина?

Як стало відомо з матеріалів джерела, новим директором відомої спортбази й термального басейну ТзОВ "Закарпаття ЛТД", що належить ВФСТ «Колос» АПК України тоді став Максим Миколайович Пуздимір.

Максим Пуздимір  є колишнім директором Вінницької дитячої спортивної бази "Колос". Відомо, що кілька років тому у дитячому таборі "Колос" сталася пожежа - загорілась прибудова до адміністративної будівлі. На щастя, ніхто з дітей і дорослих не постраждав. На момент пожежі у таборі перебувало 250 дітей віком від семи до 16-ти років.

Наразі до засновників ТзОВ "Закарпаття ЛТД", яка займається господарською діяльністю у Берегові, увійшли представники "Колосу" з різних регіонів України, в тому числі і колишній директор Микола Тимчак. Щоправда, їхні внески до статутного фонду складають всього 40 грн.

Проте за інформацією користувачів вищезгаданого ресурсу, ця людина є ставлеником Порошенка, який таким чином вирішив тихенько перебрати заклад у свою власність. 

Проте для самого закладу це нічим хорошим не обернулося. Сьогодні плата за вхід на термальний басейн складає 80 грн. Останнім часом імідж комплексу взагалі серйозно  занепав, оскільки попереднє керівництво практично не слідкувало за станом басейну та навколишньої інфраструктури.

Після свого приходу новий  директор обіцяв, що виправить помилки попередників, яких за останні роки змінилося вже кілька. Також навколо спортбази "Закарпаття" постійно виникали скандали, в тому числі із спробою рейдерського захоплення.

Відомо, що Берегівська міська рада домагалася, аби спорткомплекс передали на баланс міста через суди, однак наразі безуспішно. Саму спортбазу ще у 2013 році передали у приватні руки на 49 років.

У 2016 році відомий термальний басейн у Берегові взяла "під контроль" фірма "Закарпаття ЛТД" (засновник Шандор Чуха) зі статутним фондом у 1000 гривень.

спортбаза закарпаття Максим Пуздимір Закарпаття ЛТД