Ломачинський Володимир: "Час вирішувати проблеми"

Для того щоб наша столиця могла функціонувати та розвиватись, для початку потрібно вирішити проблеми, які заважають повноцінному життю киян.

Київ – мозок нашої Держави. Для людини він виконує усі найважливіші функції, без якого вона не може існувати. Так само і для України,яким чином він буде розвиватись, такий досвід будуть отримувати і регіони.
Для того щоб наша столиця могла функціонувати та розвиватись, для початку потрібно вирішити проблеми, які заважають повноцінному життю киян.

Одною із глобальних проблем є сміття. А точніше, її нерегулярний вивіз, засмічення міських вулиць і зелених зон, відсутність інфраструктури для сортування і нестачу сміттєспалювальних заводів. Киянам та і гостям столиці не дуже комфортно знаходитись і проживати в “брудному” місті.

Ще однією причиною,яка відлякує жителів міста та туристів, є якість повітря. Весною 2020 року,Київ став лідером серед найбрудніших міст світу, обігнавши такі індустріальні міста, як Шанхай, Гуанчжоу та Джакарту. Індекс забруднення повітря Києва склав 376 одиниць, що характеризується як небезпечний рівень. Це більш як удвічі брудніше, ніж у китайському Шанхаї, де сильний смог – це звичайне діло.

Безліч бездомних людей та безпритульних котів і собак. Напевно усі жителі Києва знають, що теплотраси, невеликі сквери, та навіть Хрещатик захопили люди без місця проживання. Вони сплять на зупинках громадського транспорту, відлякують людей та вдаються до злочинів.  Що стосується тварин - то ця тема, напевно, не зійде нанівець ніколи. На стерилізацію кішок і собак виділяються величезні суми, але кількість бездомних звірят не зменшується- і тоді найвідчайдушніші городяни-маргінали борються з проблемою по-своєму -вбиваючи бездоглядних тварин.

Ну і як не згадати про транспорт і дороги, вже який рік поспіль Київ вважається містом із одними з найбільших заторів у світі. Люди щоб доїхати на роботу, можуть просидіти в машині чи автобусі по декілька годин. А щодо якості доріг, то слів тут непотрібно, тільки подивіться фото дороги на північний міст:

Час вирішувати проблеми, бо жити так дальше –нестерпно.

Ломачинський Київ проблеми сміття затори