Огляд аніме "Нотатки про подорож до Йокогами за покупками"

Важко робити огляд на твір у якому нічого не відбувається. Важче, мабуть, лише створити подібне.

Нам показують кілька епізодів з життя Альфи, дівчини-андроїда і за сумісництвом адміністратора кафе. Вона, очікуючи повернення свого хазяїна, кожен день варить для відвідувачів каву, а якщо їх немає, то у спокої п'є її сама. Іноді Альфа прогулюється околицями та розмовляє з місцевими жителями.

Здавалося б, навіщо таке знімати? Тут цема захопливого сюжету, активних дій, глибоких філософських думок. Розказані історії прості, динаміки практично немає.

Але все ж це аніме притягує глядачів. Головна героїня, хоча і є роботом, але наділена людськими рисами. Вона завжди рада гостям, зі всіма люб'язна. Але разом з тим, з усмішкою зустрічаючи гостей, у неї завжди є зброя в кишені - просто про всяк випадок, адже світ, у якому вона живе, поступово наближаться до загибелі. Він не корчиться в агнонії, як це часто показують в фільмах-катастрофах, а просто поступово згасає. Міста пішли під воду, але природа залишилася і вона процвітає, хмари пливуть небом, як і раніше. Люди змирилися з цим і тихо живуть, насолоджуючись тишею та спокоєм. Всі проблеми на зразок воєн і конфліктів позаду, в них немає сенсу.

У цьому світі повно неймовірних пейзажів. З великою любов'ю аніматори зобразили зміну дня і ночі. Дні - яскраві і повні сонця, озера з чистою і прозорою водою. Ночі тихі і зоряні. Справжній рай для старіння як людини, так і людства.

Це аніме можна назвати постапокаліпсисом, який вийшов за межі свого жанру і змішався з побутовим аніме, набувши неповторних і чарівних рис. Вся картина доповнюється чудовою спокійною музикою.

Рекомендуємо до перегляду всім, хто хоче торкнутися світу, де немає поспіху, ніхто не стоїть у чергах і не штовхається в метро. Дні йдуть спокійно й розмірено, змінюючи один одного, а сусіди після спекотного дня з втомленою, але відвертою посмішкою питають один у одного: "Як справи?"

Нотатки про подорож до Йокогами за покупками аніме путевые заметки о поездке в йокогаму за покупками обзор путевые заметки о поездке в йокогаму за покупками отзывы