Північна Корея вкрала 2 мільярди доларів

Гроші можуть використовувати для виробництва ядерної зброї - попереджає ООН.

Північна Корея використала складні хакерські атаки, щоб викрасти у банків гроші та криптовалюти на суму понад 2 мільярди доларів, йдеться у звіті ООН. Кошти можуть бути використані для виробництва зброї масового знищення.

"Напади в таких масштабах, зокрема на біржі криптовалют, таких як біткойн та ефіріум, полегшили доступ Північної Кореї до міжнародної фінансової системи". - ми читаємо на сайті ООН.

Згідно з повідомленням, Північна Корея проводить кібератаки під наглядом своїх спецслужб. Кошти, викрадені у банків та бірж криптовалют, потім "відмиваються" у ряді онлайн-транзакцій. ООН повідомляє, що зазнала щонайменше 35 атак на фінансові установи та фондові біржі у 17 країнах.

У звіті ООН також йдеться про ядерну програму, яку веде Північна Корея. За даними організації, режим все ще проводить заходи з випробування свого ядерного арсеналу. Незалежні експерти перебувають у країні півроку, щоб стежити за роботою.

Проблема Північної Кореї вже давно хвилює світові спільноту. Знято немало сюжетів, телевізійних програм і розслідувань, в яких говориться про цю країну і з них, навіть далекі від політики люди можуть дізнатися про те, що відбувається у цій країні, і як тут живуть люди.

Північна і Південна Корея кардинально відрізняються одна від одної. Хоча в них проживає один народ, але через тоталітарний режим, який Північна Корея називає комуністичним, люди в цій державі страждають. Їх тримають в страху і примушують тяжко працювати, при цьому праця практично не оплачується. Народ живе поза межею бідності не маючи змоги навіть просто нормально харчуватися. Рис, традиційну їжу у східних країнах, їдять лише на свята і то це вдається зробити не всім.

У Північній Кореї не рідко проводяться розстріли і публічні покарання. Їх проводять у місцях великого зібрання людей – біля річок, на ринках, навіть біля шкіл, щоб діти бачили, що відбувається і продовжували рости в страху перед партією і великим лідером.

Також незвичним фактом є те, що у Північній Кореї голосування є обов’язковим, голосують усі, навіть хворі і немічні. При цьому сам факт проведення голосування є фікцією, адже у списках є лише одна комуністична партія, або представник від неї. При цьому, якщо люди не з’явилася на дільницю, то покаранням може бути навіть смертна кара, тому показники явки громадян завжди майже 100%.

Північна Корея Кін Чен Ин ООН