У Львові відбулась спаринг-сесія з Таеквон-до ІТФ за участі титулованих Українських спортсменів.

Цієї неділі 11 жовтня з 11.00 до 16.00 у Львові за адресою вул. Вахнянина, 29 в центрі творчості дітей та юнацтва Галичини ЦТДЮГ відбулась спаринг-сесія з таеквон-до ІТФ, учасники якої відпрацьовували розділ «спец. техніка» та «спортивний поєдинок».

   Цієї неділі 11 жовтня з 11.00 до 16.00 у Львові за адресою вул. Вахнянина, 29 в центрі творчості дітей та юнацтва Галичини ЦТДЮГ відбулась спаринг-сесія з таеквон-до ІТФ, учасники якої  відпрацьовували розділ «спец. техніка» та «спортивний поєдинок».

   Участь у заході приймали 120 спортсменів зі Львова, Івано-Франківська та Тернополя, серед яких були титуловані спортсмени: Слюсар Валентин (Івано-Франківськ) – МС України, чемпіон України, срібний призер чемпіонату світу; - Цапик Роман (Львів), МС України, переможець кубку України, Ткачук Каріна (Івано-Франківськ), чемпіонка України, чемпіонка Європи, Муха Ірина (Львів), КМС України, бронзовий призер кубку України.

   «Основною метою проведення заходу є підготовка до кубку України зТаеквон-до ІТФ, а також здобуття досвіду та покращення рівня майстерності спортсменами» -зазначив організатор спаринг-сесії Олександр Колб.

   «Такі заходи є дуже важливим етапом у підготовці спортсменів до офіційних стартів, адже саме тут вони можуть перевірити свої кондиції та провести роботу над помилками» - зазначив виконавчий директор ГО «Еволюція суспільства» - Олексій Кучеренко.

   Організатори: секціяТаеквон-до ЦТДЮГ та львівський обласний осередок Федерації Таеквон-до ІТФУкраїни

   За підтримки: громадсько-політичногодіяча Ігора Васюника.

   Партнери: ГО "Еволюція суспільства".

   Медіа-партнери:  Інформаційне агенство «Львівський портал», 032.ua- сайт мiста Львова, Галичина спортивна galsports.com, гал-інфо galinfo.com.ua,.nagolos.com.ua, телеканал новин «24».

Еволюція суспільства Ігор Васюник Спорт Львів Тхеквон-до ІТФ Олексій Кучеренко