В Центрі спорту «Ліко» стартував Відкритий Кубок України зі стрибків у воду 2019

16 квітня в Центрі спорту «Ліко» відбулося урочисте відкриття Відкритого Кубку України зі стрибків у воду 2019. Змагання проходять за підтримки генерального спонсора компанії «ЛІКО-Холдінг».

Відкриття змагань в центрі спорту «Ліко» стало справжнім спортивним святом. Україну на них представляють 55 спортсменів із семи областей та міста Києва. Всього ж цього року за медалі змагаються представники 11 країн та понад 80 відомих спортсменів, серед яких атлети з  Великобританії, Швейцарії, Фінляндії, Данії, Вірменії, Грузії, Болгарії, Італії, Греції.

На урочистій церемонії відкриття всіх спортсменів та гостей привітав віце-президент НОК та президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов: 

«Я радий вітати всіх учасників і гостей. Мені дуже приємно, що сьогодні на відкритому кубку України вперше присутні представники іноземних команд і що цього року наші змагання відвідали спортсмени з десяти країн. 

Мені дуже приємно, що до стрибків у воду в нашій країні проявляється все більше інтересу, в тому числі і серед киян, керівництва міста, Міністерства освіти  і Національного олімпійського комітету. І я переконаний, що цей чудовий вид спорту має яскраве майбутнє.

Від себе хочу побажати всім учасникам змагань показати хороші результати і отримати нагороди».

Цей рік є дуже відповідальним для всіх спортсменів, тому що він є роком перед олімпійськими іграми. Перед кожною командою стоїть велике завдання – здобути ліцензії на олімпіаду. Наша команда також готується прийняти активну участь в чемпіонаті світу, який проходитиме в липні. А вже в серпні в Центрі Спорту  «Ліко»  відбудеться Чемпіонат Європи, який наша столиця прийматиме вже вдруге поспіль.

«У нас є грандіозні плани, щодо представлення України на майбутніх змаганнях, - Розповів віце-президент НОК та президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов. - На сьогоднішній день, завдяки існуючій базі,  ми поки що можемо проводити в себе лише чемпіонати Європи  та юнацькі чемпіонати світу. Ці змагання ми вже успішно проводимо протягом останніх років. Але для того щоб рухатися далі і організувати, скажімо чемпіонат світу серед дорослих спортсменів там треба включити ще три дисципліни: це водне поло, плавання і синхронне плавання. На жаль, поки що відповідних міжнародним стандартам баз для цих дисциплін в Києві поки що нема. 

Тому наступним кроком ми будемо планувати проведення в 2025 році Універсіади – світових змагань серед студентів. Також, ми сподіваємось, що ці ініціативи будуть підтримані на державному рівні і будуть побудовані ті спортивні комплекси, яких поки що не вистачає. І тоді цей комплекс буде заліковим для стрибків у воду. Я вважаю, тут в України є досить хороші перспективи. Наше ж головне завдання – виховати олімпійських чемпіонів і гідно представити нашу країну на міжнародній арені – розповів Ігор Лисов».

Ігор Лисов Ліко Холдинг Федерація зі стрибків у воду Федерація України зі стрибків у воду Ліко Спорт відкритий кубок зі стрибків у воду стрибки у воду Україна