Завтра 3 липня славетне місто Лева приймає міський ультра трейл — «Lviv Ultra-Trail 2021».

Змагання з бігу по стежках є унікальними по ряду причин:
• лише близько 20 міст в світі приймають подібні змагання;
• це найдовша дистанція, яка буде проводитись в місті і складає 70 км (дистанція була скорочена, через наслідки буревію 25 червня)
• перший трейл поза межами гір в Україні, який дозволяє учасникам взяти участь в UTMB World Series (серії найпрестижніших змагань)

Завтра 3 липня славетне місто Лева приймає міський ультра трейл — «Lviv Ultra-Trail 2021».

   Змагання з бігу по стежках є унікальними по ряду причин:

• лише близько 20 міст в світі приймають подібні змагання; 

• це найдовша дистанція, яка буде проводитись в місті і складає 70 км (дистанція була скорочена, через наслідки буревію 25 червня)

• перший трейл поза межами гір в Україні, який дозволяє учасникам взяти участь в UTMB World Series  (серії найпрестижніших змагань)

   В забігу прийматимуть участь близько 300 спортсменів з різних куточків країни, в тому числі іноземці з більше, ніж 10 країн. Змагання будуть відбуватись в місті і його паркових зонах. Старт та фініш відбудеться в креативному просторі – «FESTrepublic». Всі спортсмени матимуть можливість побачити панораму міста з Високого замку, відчути національний колорит Шевченківського гаю, насолодитись чистим повітрям Великого лісу та побачити цікаві не туристичні куточки стародавнього міста, які здивують не лише гостейміста, а й львів’ян.

   Атлети матимуть можливість пробігти одну з чотирьох дистанцій на вибір - 11 км, 23 км, 42км і найдовшу 70 км. Всі маршрути сертифіковані ITRA (Міжнародна асоціаціятрейлранінгу) і отримати відповідні бали. 

   По завершенні змаганьна всіх учасників чекає експрес реабілітація у вигляді масажу від медичного партнера заходу центру фізичної реабілітації «Innovo», крафтове пиво «PravdaBeer Theatre», медалі, футболки.  На переможців чекатимуть призи відголовного спонсора компанії «Symphony Solutions», компаній «Nutrixxion», «Gorgany», «Зерновита», «Footbalance», «тVOя лабораторія», «Compex».

   Медичне забезпеченнязаходу супроводжує Медико-Соціальний Центр Товариства Червоного Хреста,волонтери Мальтійської служби допомоги.

    Організатори ГО«Львівський трейловий клуб», «Lviv Trail Running Club».

   За підтримки управління молоді спорту Львівської міської ради, громадської організації "Еволюція суспільства" та благодійного фонду "Еволюція суспільства" та під патронатом Міжнародної асоціації трейлранінгу(ITRA).

   Ще однією родзинкою змагань є те, що організатори мінімізували перекриття вулиць і воно здійснюється ситуативно протягом короткого часу, що не створить перешкод у русі. Організатори рекомендують водіям планувати завчасно своє пересування помісту альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття.

   У день проведення масового забігу у місті буде ситуативно обмежено рух на: 

   Старозненська, Опришківська,  Ужгородська,  Ужгородська кінець Замкової, Опришківська (кінець Кривоноса) - професійні та любительські - перетин 8:00,      9:15
Глинянський тракт (перетин з вул. Над Джерелом/АЗС Укр-петроль) -  перетин 9:20 20:00.

    Організатори забігу вибачаються за незручності, пов’язані з обмеженням транспортного руху і запрошують 3 липня мешканців та гостей Львова до «Стартового містечка» на вул. Старознесенська 24-26 (!FESTrepublic), щоб привітати фінішерів з різних куточків України та гостей з Сполучених Штатів Америки, Франції, Данії, Туреччини, Ізраїлю, Китаю, Німеччини, Швеції, Польщі, Литви, Білорусі.

   Долучитися до великого бігового святаможе кожен охочий.

Організатори заходу звертаються домешканців міста з проханням не знімати розмітку дистанцій в лісопарковій зоні Львова до 4 липня 2021 року. 

Львів Спорт Біг Lviv Ultra-Trail 2021 ГО "Еволюція суспільства"