Динамівський «термінатор»

Глобальна діджиталізація суспільства значно спростила наше повсякденне життя, ті речі, які ми навіть не могли собі уявити ще 20 років тому, сьогодні вже сприймаються як належне. Онлайн магазини, відеодзвінки, електронні грошові перекази, оплата комунальних послуг онлайн та сотні інших можливостей докорінно змінили наше життя та внесли в нього значні зміни. Але поруч з спрощенням багатьох речей це явище принесло і деякий негатив...

Динамівський «термінатор»

  Глобальна діджиталізація суспільства значно спростила наше повсякденне життя, ті речі, які ми навіть не могли собі уявити ще 20 років тому, сьогодні вже сприймаються як належне. Онлайн  магазини, відеодзвінки, електронні грошові перекази, оплата комунальних послуг онлайн та сотні інших  можливостей докорінно змінили наше життя та внесли в нього значні зміни. Але поруч з спрощенням багатьох речей це явище принесло і деякий негатив, а саме,  для здоров’я людей - в першу чергу дітей та підлітків, які днями і ночами «зависають» у своїх гаджетах ведучи «овочеподібний» спосіб життя. Дуже не люблю порівнювати, але все ж таки скажу, що в часи мого дитинства ми цілими днями грали в ігри на вулицях в парках та на майданчиках і були більш фізично розвинутими ніж нинішнє покоління.  

  Для усіх тих, хто звик в свої не повні 25 казати,  я вже занадто старий для спорту, немає енергії, часу, мотивації, хочу поділитись історією про людину, яку знаю особисто та вважаю своїм товаришем. А саме, майстра спорту України з важкої атлетики, тренера 1 категорії Львівського ФСТ «Динамо» Віктора Кінарьова. В молоді роки Віктор був одним з провідних важкоатлетів «Динамо» та показував стабільно високі результати на національному рівні: чемпіон Спартакіади України, 1 місце чемпіонат України, 1 місце кубок України, 3 рази перемагав на Універсіаді України та протягом 10 років був багаторазовим призером чемпіонатів та кубку України.  Змагання у важкій атлетиці проводяться у двох дисциплінах, а саме ривку та поштовху, «коронним» для Кінарьова був ривок у якому він показував результат 191 кг (виступав у ваговій категорії 105 кг),  що на той час давало йому можливість здобути нагороду чемпіонату світу у цій дисципліні, але шалена конкуренція за місце в збірній зі сторони бронзового призера Олімпійських ігор Дениса Готфріда та інших не менш потужних опонентів не дала можливості здобути цю нагороду.

  З того часу минуло багато років, Віктор завершив свою професійну кар’єру та розпочав тренерську діяльність. Разом із тренером майстром спорту міжнародного класу СРСР Плютою Василем Юхимовичем та ще одним тренером майстром спорту України Сергієм Тузяком, вони підготували багато майстрів спорту серед яких чемпіони та призери чемпіонатів України,  срібний призер молодіжного чемпіонату Європи в ривку, багаторазовий призер чемпіонатів України Павло Закашевський та учасник юніорського чемпіонату Європи, багаторазовий чемпіон України Анатолій Горідько.  Спостерігаючи за тренуваннями важкоатлетів, відразу помічаєш дружню робочу атмосферу, дисциплінованих та вихованих спортсменів та досвідчених і відданих своїй справі тренерів, які в разі потреби завжди підтримують та мотивують своїх учнів.

  Найкращою мотивацією для них є приклад самого Віктора Кінарьова, який у свої 40 років демонструє блискучу спортивну форму. Ще не так давно в віці 38 років аби продемонструвати своїм учням, що їм ще є над чим працювати Віктор під час тренування зробив жим лежачи 200 кг, і це далеко не все чим він дивує їх. Маючи досить вражаючі габарити  він також досить непогано боксує на аматорському рівні та навчає цьому своїх учнів виключно для покращення координації рухів, кардіо навантажень та самооборони. Маючи вагу приблизно 110кг динамівський «термінатор» вправно стрибає на скакалці та з місця вистрибує на висоту понад 1.5 м., чим демонструє, що перебування в чудовій фізичній формі не залежить від твого віку, а лише від твого бажання тренуватись та вдосконалюватись щодня. У нього як і в більшості з нас також є сім’я, робота та багато справ, які забирають  час та енергію, але при цьому є велике бажання тренуватись та бути взірцем для своїх учнів та інших відвідувачів спортзалу…

 

Кучеренко Олексій,

майстер спорту України з боротьби самбо.

Майстер спорту України з важкої атлетики Віктор Кінарьов (40 років)

Майстер спорту України з важкої атлетики Віктор Кінарьов (40 років)

Чемпіонат України з важкої атлетики м. Вінниця (ривок 190 кг.)

Чемпіонат України з важкої атлетики м. Вінниця (ривок 190 кг.)

спорт ФСТ "Динамо" мотивація майстер спорту Віктор Кінарьов чемпіон України