Як ви ставитесь до булінгу в школах?

Булінг в школі - одна із найбільших проблем сучасних дітей.

Кожного дня у всьому світі, дітям та підліткам доводиться стикатись із булінгом, який призводить до серйозних психологічних травм та навіть до самогубства.

 Ще на початку 2019 року, Верховна Рада прийняла законопроект щодо протидії булінгу. Законопроект передбачає систему штрафів за цькування, таким чином це має суттєво зменшити випадки знущання у школах. 

 Зокрема, керівників шкіл зобов'язали затверджувати плани заходів щодо протидії булінгу, а класних керівників та профільних вчителів проводити навчальні бесіди з підлітками для профілактики його виникнення. 

 Проте, наразі не можна твердити, що ця проблема зникла у освітніх закладах. 

 Для того щоб отримати власну статистику, щодо питання булінгу, я вирішив провести невелике анонімне опитування серед учнів молодших та старших класів Пшеничниківського НВК 1-2 ступенів. Обрав я цей заклад тому, адже це моя колишня школа і в мене є цілком достатній доступ до школярів. 

 Я підготував картки із трьома питаннями, на яких потрібно було відповісти "Так" або "ні", а саме:

1)Чи стикались ви особисто із булінгом за останній рік?

2)Не стикався(-лась) але не підтримую прояви булінгу у  школах?

3)Не стикався(-лась) але підтримую прояви булінгу у  школах? 

 Задля того, щоб всі зрозуміли що таке булінг, я зверху написав короткий термін: "Булінг - цькування однієї дитини іншою". 

 Зібравши необхідну інформацію, я опрацював всі картки, та створив інфографіку, яка дасть змогу детально розібратись із результатами. Загалом опитано було 78 школярів.

Таким чином, можна зрозуміти, що проблема булінгу в школах нікуди не поділась. Хоча щоб отримати такий висновок, потрібно зробити опитування не в одній школі, але якщо близько 40 відсотків учнів середньостатистичної сільської школи стикались за останній рік з булінгом, то це явище ще залишається поширеним.

Чи підтримуєте ви булінг в школах?

Чи підтримуєте ви булінг в школах?

булінг школа діти