Як вибрати гарне та зручне жіноче взуття

Як вибрати взуття? У гонитві за модою, ви часто даєте ногам витончені тортури: наприклад, ви засуджуєте їх на високі каблуки, на яких вони не відчувають себе добре. Наслідком носіння незручних і нездорових для ніг взуття можуть бути наприклад потертості. Захворювання стоп безпосередньо впливає на здоров'я, включаючи хребет. Дізнайтеся, як вибрати взуття, щоб воно було зручним і здоровим для ваших ніг.

Як вибрати взуття?

 Перш за все, коли ви купуєте взуття, керуйтеся не тільки модою. Взуття повинне бути зручним і обраним за призначенням. При виборі взуття для дітей і дорослих застосовуються різні критерії.  Наприклад, підібравши вставку взуття можна використовувати для профілювання стопи, оголосити появу її деформації або, у випадку, коли такі деформації з'явилися, обмежити їх поведінку і зменшити дискомфорт ходьби.

Як вибрати взуття для дорослого?

Як розказують у магазині

Дітто

, де дуже великий вибір чоловічого та жіночого взуття. Туфлі повинні бути  такими, щоб ви могли вільно рухати пальцями і пускати повітря. Хороші черевики дійсно не відчувають себе на ногах. Вони повинні захищати від травм і холоду в холодну погоду. Підкладка повинна вбирати вологу і дозволяти нозі дихати. Потім нога не потіє. Підошва, виготовлена ​​з еластичного матеріалу, поглинає удари, а м'який верх не перешкоджає кровообігу.

- Дами, які носять модні туфлі (високий каблук і вузький палець) можуть швидко отримати проблеми ніг.  Тому важливо також носити різне взуття де каблуки будуть різної висоти і ходити босоніж по різних поверхнях, - радять в Дітто.

Спортивне взуття

Здавалося б, спортивне взуття - найздоровіший вибір - і це стосується міської спортивної взуття, "звичайних" кросівок.

Проте не варто щодня ходити в спеціалізованих кросівках. Перш за все, вони як правило недорогі і тим коли використовуються для «звичайної» ходьби, то швидше зношуються. До того ж, ходьба і біг між собою відрізняються - при ходьбі щиколотка і коліно завантажуються рівномірно, під час бігу - більше зусиль спирається на коліна. Ось чому кросівки мають більш амортизацію, яка не потрібна в взуття для повсякденного використання.

дітто як вибрати взуття