Тетяна Снєжина. Зірки, що пішли

Талановита спічачка, поетеса, композитор з українським корінням.

Тетяна Снєжина народилася в Луганській області, але прожила тут зовсім недовго. Згадуючи дитинство поетеса говорила: "Я родилась на Украине, и первыми моими впечатлениями от жизни были мелодичные украинские напевы из радиоприёмника рядом с детской кроваткой и мамина колыбельная. Мне не исполнилось и полугода, когда судьба перебросила меня из тёплого, плодородного края на суровую землю Камчатки. Первозданная красота Природы … Седые вулканы, заснеженные сопки, величественный простор океана. И новые детские впечатления: длинные зимние вечера, завывания пурги за окном, треск берёзовых поленьев в печи и нежные мамины руки, рождающие на свет незабываемые мелодии Шопена".

У Тетяни рано проявився музичний та літературний талант, рано вона і навчиналася грати на піаніно. Дівчина писала багато віршів та займалася музикою. Після закінчення школи, майбутня співачка вступила до медичного інституту, адже вирішила працювати в медицині ще в школі. В інституті Тетяна часто виступала перед студентською аудиторією.

В 1994 році вона записала перший альбом, а її пісні з'явилися на радіо. Так до дівчини прийшла популярність.

Тетяна продовжувала багато працювати і ще не записавши до кінця перший альбом уже думала про другий і одночасно продовжувала навчання в інтитуті, вважаючи за обов'язок отримання диплома:

"Зараз продовжую працювати, поєднуючи це з необхідністю закінчити інститут. Сподіваюся випустити, незважаючи на складність такої справи, як шоу-бізнес, свій перший альбом. Але вже в проекті запис другого. Адже за роки творчості у мене накопичилося близько двохсот пісень, які чекають свого слухача. Так і життя йде своєю чергою, нові враження, нові роздуми, нові слова, які потрібно почути і постаратися зрозуміти. А головне — є мрія. Звичайно, треба ще працювати і працювати, багато чому навчитися, багато чого подолати, без цього не можна, але поки є мрія в душі, світло вдалині і друзі у плеча — можна пройти крізь вогонь і не згоріти, перепливти через океан і не потонути".

Саме Тетяна Снєжина написала відому пісню, які виконувала Алла Пугачова "Позови меня с собой"

Тетяна мала великі плани: запис магнітоальбому, зйомки кліпів, у 1996 році мав вийшли в світ компакт-диск співачки.

у 1995 вона вийшла заміж за музичного продюсера Сергія Бугаєва.

На жаль творчий і життєвий шлях співачки був недовгим. В результаті автомобільної аварії вона зі своїм чоловіком та ще 4 людьми загинула.

На виступі, який був за три дні до аварії, співачка замість естрадних пісень виконала дві балади "Звезда моя" и "Если я умру раньше времени".

Після смерті відбулося вшанування співачки. Видана велика кількість книжок з її віршами. 

татьяна снежина татьяна снежина песни