Восьмирічний хлопчик з Колорадо захищався від нападу пуми: "Я робив, що міг"

На восьмирічного жителя Бейлі, штат Колорадо, напала пума. Хлопчик захищався від тварини своїми руками, поки батько не прийшов на допомогу.

Напад пуми на хлопця в Бейлі стався 21 серпня, але лише зараз восьмирічний Пайк Карлсон прийшов в себе настільки, щоб висвітлити драматичні моменти. У цей день Пайк грав зі старшим братом Геджем у задній частині подвір'я, коли в саду раптом з’явилася пума. Тварина напала на восьмирічного. Хлопчик почав захищатися. "Я просто вдарив його, намагаючись зробити все, що міг". Я знайшов палицю і спробував дістатись до його очей, але палиця зламалася, - сказав хлопець.

Коли стався напад, його старший брат побіг за батьком. Чоловік одразу вибіг із квартири. "Його голова була в роті пуми", - сказав Рон Карлсон. Чоловік додав, що обличчя хлопчика було скривавле. Коли він підбіг до пуми, тварина втекла. - Кров була скрізь. Шкіру голови розірвали в декількох місцях. Жоден з батьків не повинен бачити нічого подібного », - сказав він.

Батьки хлопчика відвезли його до найближчої пожежної частини, звідти його доставили до лікарні. Хлопчику потрібні були дві операції, рани були зашиті десятками швів. Хлопчик досі не може відкрити ліве око. Тварину, яка напала на нього, усипили.

тварини події