8 червня відбудеться матч між збірними України та Білорусі з флорболу

Матч національних збірних України та Білорусі з флорболу, на який чекають усі фанати, відбудеться 8 червня о 19:00 у Палаці Спорту «Галичина».

Ще одна яскрава сторінка українського флорболупривідкриється для всіх вже 8-го червня! Саме 8-го червня о 19:00 за адресоювул. Керченська 8 в Палаці Спорту «Галичина» відбудеться товариський матч між національнимизбірними України та Білорусі. Подія відбудеться в рамках щорічного міжнародноготурніру Ukraine Open 2019.

На матч можнапотрапити лише за наявності квитків. Квитки можна придбати лише тут - https://ticketclub.com.ua/event/5307/. Також відбудутьсяпрямі трансляції на ютуб каналі міжнародної федерації флорболу та  на каналі НТА.

Матч відбудеться запідтримки: офіційного спонсора “Квітка” , а також “InVerita Soft”,“Квас Тарас”, “Хлібопром”,“Моршинська”, “Gera”

Тому не пропустіть можливість стати свідкомодної з найяскравіших ігор року!

Організатори турніру: Українська ФедераціяФлорболу за підтримки Львівської  обласної федерації  флорболу  .

За підтримки: Управління молоді та спорту ЛМРта української федерації флорболу.

Медіа-партнери: ТелеканалНовин 24,радіо "ЛюксФМ",UA: Львів, 032.ua- сайт мiста Львова, Інформаційнаагенція "Гал-інфо", Zaxid.Net, сайт Львівської міської ради -city-adm.lviv.ua, Галичина спортивна «galsports.com», сайт lenta.ua., сайт vremya.eu, Народнийголос України nagolos.com.ua

Детальна інформація:

https://www.youtube.com/channel/UCQavnnagiVadWg-fRhsDcYA

http://www.uofloorball.com/

https://www.facebook.com/groups/ukraineopenfloorball/

збірна України з флорболу флорбол Україна флорбол ukraineopenfloorball ukrainefloorball