Демократи розпочали розслідування щодо імпічменту Трампа. Президент говорить про "полювання на відьом"

Доповідач Американської палати представників Ненсі Пелосі оголосила про початок офіційного розслідування щодо імпічменту президента Дональда Трампа. Це пов’язано зі звинуваченнями у намаганні чинити тиск на українську владу,

Ненсі Пелосі, яка є членом Демократичної партії, заявила, що йдеться про підозру щодо тиску Дональда Трампа на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди політичному супернику Джо Байдену. Трамп, можливо, погрожував Україні відкликанням військової допомоги, якщо її влада не розслідує ймовірні звинувачення у корупції проти Байдена та його сина Хантера.

Пелосі заявила, що Дональд Трамп цього тижня визнав, що попросив президента України вжити заходів, які принесуть йому політичну вигоду. Згідно з повідомленнями ЗМІ, за тиждень до телефонного дзвінка до Зеленського він наказав керівнику штабу припинити надання допомоги 391 мільйона доларів Україні.

Дональд Трамп оголосив, що опублікує стенограму своєї розмови із Зеленським. Державний секретар Майк Помпео повинен був отримати дозвіл української влади на його публікацію.

Трамп стверджує, що звинувачення демократів є безпідставними. "Полювання на відьом!" - написав він у Twitter. 

дональд трамп трамп імпічмент