Компанія Фуд Пак Сервіс яскраво відсвяткувала новорічний корпоратив

Робота – це не лише трудові будні. Про це добре знають в компанії Фуд Пак Сервіс. А хороший відпочинок - це не тільки можливість скинути з себе все офісні обов’язки і турботи, а й чудова нагода поспілкуватися з колегами в зовсім інший, легкій і неформальній обстановці

Робота – це не лише трудові будні. Про це добре знають в компанії Фуд Пак Сервіс. А хороший відпочинок - це не тільки можливість скинути з себе все офісні обов’язки і турботи, а й чудова нагода поспілкуватися з колегами в зовсім інший, легкій і неформальній обстановці, зарядитися по повній позитивними емоціями та енергією, а також краще пізнати один одного. А якщо це Новий рік, то святкувати разом – вдвічі приємніше!

Новорічний корпоратив Фуд Пак Сервіс пройшов у теплій веселій та невимушеній атмосфері гостинного готельно-ресторанного комплексу «Стара Вежа».

Проте святкувати почали з самого ранку ще в офісі. І почалося все з «Таємного Санти». Кожен зі співробітників мав «в сліпу» витягнути витягував ім’я випадкового колеги, а потім зробити йому каву і маленький приємний подарунок.

Пізніше свято перемістилося в «Стару Вежу», де кожен поринув в атмосферу незабутньої вечірки сповненої музики, конкурсів та веселощів. Всі багато танцювали, бешкетували, дарували подарунки та розважалися. Хлопавки, повітряні кулі, бенгальські вогні. Навіть незважаючи на зовсім незимову погоду за вікном, настрій у всіх був по справжньому новорічним!

Ну а що за Новий рік без подарунків? Про це теж тут добре пам’ятають! Кожен зі співробітників отримав приємний подарунок-сюрприз та був відзначений спеціальними дипломами в злегка жартівливих номінаціях, які підкреслювали певну позитивну особливість співробітника. Цього вечора всі взнали хто в офісі «Геній», «Гуру продаж», «Душа офісу» та ін.

Також всі бажаючі могли пригоститися смачними закусками та напоями. Ну і, звичайно ж, на десерт був великий і смачний торт.

Як зазначили співробітники компанії Фуд Пак Сервіс – новорічний корпоратив видався на славу. Свято пройшов яскраво, цікаво і залишило після себе море позитиву і приємних спогадів.

Компанія «Фуд Пак Сервіс» вже більше 19 років є надійним постачальником професійного обладнання та витратних матеріалів для харчової промисловості, тісно співпрацює з ресторанним бізнесом, супермаркетами, готелями, кафе, харчовими підприємствами.

Фудпак фуд пак фуд пак сервіс фуд мак сtрвис фуд пак отзывы фуд пак сервис отзывы фуд пак отзывы сотрудников фуд пак сервис отзывы сотрудников корпоратив фуд пак корпоратив фудпак