Називали монстром і бажали смерті. Маленьку Луну можуть вилікувати

Луна Феннер народилася з великим меланоцитарних невусом, який покриває значну частину її обличчя.

Дівчинка народилася 7 березня на півдні Флориди. Вона відрізнялася від інших дітей з самого народження своєї характерною зовнішністю, причиною цьому стала темна пляма на обличчі. Мати Луни, 35-річна Керол Феннер, має профіль у Instagram, де показала зовнішність своєї дочки. Її не лякає інтернет-ненависть, яку відчувають до дівчинки. Вона могла прочитати коментарі про те, що її дитина «монстр» і «повинна бути вбита».

Сім'я дівчинки шукала спосіб прибрати родиму пляму. Американські лікарі запропонували лазерне лікування, попередивши, що на це буде потрібно близько 100 сеансів. Інша ідея прийшла від хірурга з Краснодара в Росії, який запропонував метод лікування, недоступний в США. Як повідомила Керол Феннер в інтерв'ю Daily Mail, дівчинка вирушить до Росії.

Якщо тести будуть позитивними, Луні проведуть серію з 6-8 операцій, щоб змінити її зовнішній вигляд. Вартість кожної процедури становить близько 25 000 доларів. - "У США мені сказали, що лікування займе чотири роки. У Росії воно складе 18 місяців. Всі думають, що я божевільна, що їду до Росії, але цьому передували численні аналізи і консультації з різними лікарями. Я думаю, що зараз це дійсно кращий спосіб для Луни", - пояснила жінка.

Лікування полягає в тому, щоб ввести в пляму речовину, яка повинна накопичитися всередині неї і привести до відмирання. Під плямою ж повинна рости здорова шкіра. Метод поєднується з хірургічним втручанням, щоб допомогти очистити краї плями і зменшити відмінності в кольорі шкіри.

меланоцитарний невус