Відгуки пацієнтів про Медичний центр «Алеф Мед»?

Сьогодні варикоз - друге за популярністю захворювання у світі після карієсу. Лише в нашій країні на нього страждає приблизно 40 % населення з урахуванням того, що хвороба суттєво помолодшала та проявляється вже у підлітковому віці.

Тому ігнорування перших симптомів хвороби дуже часто призводить до серйозних наслідків. І навіть тоді багато хто боїться звертатися за професійною допомогою, сподіваючись впоратись з цим самотужки. Але консервативні методи, рекламовані препарати або «бабусині» рецепти лише відтягують неминучий похід до лікаря. Адже лише професійний флеболог може скласти ефективний курс лікування та допомогти у вирішенні проблеми варикозу. 

Більш того, лікування даної недуги потребує комплексного підходу. Якщо лікуванням карієсу займається стоматолог, то варикоз потребує втручання цілої команди кваліфікованих спеціалістів та застосування сучасного обладнання. Крім того, стадію хвороби необхідно правильно діагностувати та визначити хід лікування.

Саме такий комплексний підхід розробив медичний центр «Алеф Мед», який зібрав в своїх лавах провідних спеціалістів з позитивним досвідом лікування варикозу – флебологи, хірурги, косметологи та анестезіологи. Саме їх професіоналізм та злагоджена робота допомогли багатьом. Вірніше не багатьом, а тим, хто звернувся по допомогу. Про це яскраво свідчать численні вдячні відгуки пацієнтів. Багато хто з них жалкує, що не звернувся до центру раніше. 

«Мене дуже непокоїв варикоз. Ніяк могла зважитися на операцію, тому що боялася. Впевненість отримала на консультації та обстеженні у лікаря Барабоя К.В., який змінив мої ніжки. Я дуже задоволена результатом та вдячна команді «Алеф Мед» 

Слід зауважити, що «Алеф Мед» успішно вирішує проблему варикозу в 98% випадків навіть за умови несвоєчасного звернення до лікаря.

«31 серпня мені зробили операцію, до якої я йшла 10 років. Шкодую, що не зробила цього раніше. Бо якість життя значно змінюється в кращу сторону… Рекомендую вас майбутнім пацієнтам, бо довіряю.»

Губаренко Ольга Павлівна,пацієнтка

Губаренко Ольга Павлівна,пацієнтка

Репутація медичного центру «Алеф Мед» створюється в першу чергу його вдячними пацієнтами, а також руками та стараннями всіх працівників. Кожного, хто супроводжує його з моменту звернення  – від консультанта на рецепції до професійного хірурга в операційній. 

Поліщук Ніна Іванівна, пацієнтка

Поліщук Ніна Іванівна, пацієнтка

відгуки Алеф мед клініка Алеф мед