Особливості мікропозик.

Не завжди людина може раціонально розпоряджатися своїми коштами.

Потрапляючи в скрутну фінансову ситуацію, багато людей думають про те, де взяти гроші терміново і безпечно. У таких ситуаціях на допомогу приходять мікропозики. Кредит в МФО можна отримати за лічені хвилини.

Особливості мікропозик.

Мікропозики - це спрощена форма кредитів, які оформляють за 10 хвилин, а взяти їх можна, навіть не виходячи з дому. Вони дозволяють отримати на короткий термін невелику суму, коли гроші потрібні тут і зараз. Як правило, це від 5 до 30 тисяч рублів приблизно на місяць. Термін вибирають виходячи з того, коли точно вийде повернути, тому такий фінансовий продукт називають позиками до зарплати.

До мікрофінансових організацій звертаються різні категорії громадян-пенсіонери, студенти, безробітні та самозайняті громадяни, які не відповідають вимогам інших кредитних організацій, а також ті, кому потрібна готівка в стислі терміни.

Головні клієнти МФО

* Громадяни з доходом до 30 тисяч рублів. Зазвичай кредитні позики беруть люди, у яких невисока офіційна зарплата або стаж роботи – менше 3 місяців.

* Позичальники з непогашеними кредитами.Наявність фінансових зобов'язань ніяк не позначається на відповіді МФО, чого не можна сказати про банки.

* Особи із зіпсованою репутацією. У МФО найбільш часто звертаються люди з поганою кредитною історією, судимостями, «чорною зарплатою», яким відмовляють у банківських установах.

* Люди, яким гроші потрібні максимально терміново. Оформлення споживчих позик фізосіб займає мінімум часу - 30 хвилин.

* Безробітні та самозайняті громадяни.Мікрофінансові компанії кредитують всіх, навіть якщо позичальник офіційно не працевлаштований.

Швидкий розвиток Інтернету в останні роки сильно спростив наше життя. Замовлення таксі, платежі за ЖКГ, доставка їжі та багато інших послуг стали швидше і зручніше. Це стосується і отримання позик - в сервісах онлайн-кредитування заявку можна заповнити за 5 хвилин і майже відразу дізнатися про рішення. При цьому не потрібно нікуди йти, потрібен тільки доступ до Інтернету. Заявку можна відправити зі смартфона, планшета або комп'ютера.

Чи не знадобляться довідки про доходи, пенсійне посвідчення та ІПН. Головна відмінність від банків тут полягає в тому, що потрібно не два, як це зазвичай буває у них, а один документ – ваш паспорт.

Переваги мікропозик.

На сьогоднішній день величезна кількість людей, перебуваючи в складному фінансовому становищі, віддають свою перевагу зверненню в мікрофінансові організації. Такому вибору сприяють наступні переваги:

* процес подачі заявки та отримання коштів займає всього 15 хвилин;

* грошові кошти відразу доступні після їх зарахування на рахунок, і їх немає необхідності активувати;

* позичальник не витрачає час на збір документів і довідок;

* кредитна історія позичальника не впливає на рішення банку;

* скористатися даною послугою можна в будь-який час доби;

* проведення процедури відбувається дистанційно, позичальникові немає необхідності виходити з дому, кудись їхати.

Мікрофінансування-дуже зручна, проста і доступна послуга для отримання невеликої позики в найкоротші терміни. При фінансових труднощах мікропозик дозволить оплатити термінові потреби (квартплата, навчання, оренда житла і т.д.), виручить при затримці зарплати. Однак, до вибору організації, що надає дану послугу, треба поставитися уважно: проаналізувати всі «ЗА» і «проти», розрахувати відсотки, платежі, кредитне навантаження, щоб не потрапити в прострочення і не зіпсувати собі кредитну історію. І головне-співпрацювати тільки з ліцензованими компаніями, що входять до Державного реєстру мікрофінансових організацій.