Переваги видалення новоутворень за допомогою цифрової дермоскопії

Для видалення утворень на шкірі використовуються спеціальні апарати: лазер, електрокоагулятор, коагулятор.

У всіх випадках видалення новоутворення проводиться з метою його знищення, припинення його зростання, а також для запобігання розвитку ускладнень. Видалення родимок та інших утворень за допомогою цифрової дермоскопією – це можливість зробити вибір на користь більш безпечного методу з метою запобігання небажаних наслідків.

Що таке цифрова дермоскопія

Видалення родимок за допомогою цифрового дерматоскопа – ефективний і безпечний метод. Таке обладнання має ряд істотних переваг перед іншими способами. За допомогою спеціального цифрового приладу дерматолог може спостерігати зображення в режимі реального часу на моніторі комп'ютера, що значно спрощує виконання процедури. Крім цього:

  1. В процесі діагностики не доводиться вибирати ділянку шкіри для проведення процедури – дермоскоп дозволяє видалити освіту з максимальним комфортом, без болю і неприємних відчуттів.
  2. В процесі обстеження дермоскопом можна оцінити стан шкіри під освітою.
  3. Дермоскоп забезпечує повну безпеку під час процедури, оскільки апарат не пошкоджує навколишні тканини і дозволяє точно діагностувати наявність ракових клітин і доброякісних утворень.

Дермоскопічне видалення родимок повністю виключає ризик інфікування. При видаленні новоутворень за допомогою даного апарату не використовуються анестетики, оскільки вплив на організм мінімальне, відповідно, немає ризику виникнення ускладнень. Апарат має кілька насадок у вигляді ниток, кліпс, які дозволяють видаляти невуси різного розміру і форми.

Застосування дермоскопа

Апарат дозволяє видаляти новоутворення на будь-яких ділянках тіла. При цьому дермаскоп забезпечує повну відсутність кровотечі, завдяки чому процес загоєння набагато швидше. У порівнянні зі звичайним видаленням родимок дермоскопічний метод допомагає уникнути таких ускладнень, як набряк або інфікування, оскільки немає необхідності використовувати анестезію. Крім цього, після процедури не залишається рубців і шрамів на шкірі, а сама процедура є безболісною.

З метою профілактики видалення родимок і новоутворень рекомендується щорічно проходити обстеження у дерматолога. У разі підозри на ракові клітини, можна пройти процедуру дермоскопії з профілактичною метою. При цьому важливо пам'ятати, що дермоскопія – це не процедура, яка позбавляє від патології, а лише спосіб діагностики. Для повного позбавлення від проблеми необхідно звернутися до фахівця, який підбере оптимальний метод лікування і допоможе позбутися від родимок.