Селена Гомез випустила нову пісню!

Її величність Селена повернулася. Так би мовити ревайвел!

Власне, трек Lose You To Love Me дійсно римується з останнім на сьогоднішній день альбомом міс Гомес: знову чорно-білі тони, знову тема становлення особистості, знову «я буду жити, я буду сильною» і тому подібне. 

І це добре, тому що після низки незрозумілих (в плані маркетингу) синглів в 2017-2018 років Селені реально потрібно перезавантажитися і встати твердо на дві ноги, щоб нагадати всьому світу, хто тут поп-діва.

 І міс Гомес робить це за допомогою треку, присвяченому, ймовірно, відносинам з Джастіном Бібером, які, нагадаю, повторно закінчилися пару років тому, але Селену все не відпускають. Ну, точніше ця пісня - як раз про те, що нарешті відпустили. І добре!

 У смисловому/текстовому плані з треком все чудово. Та й з музикою теж все відмінно. Класний поп, який вряди-годи не нудно слухати. ОДНАК, чи варто після довгого мовчання першим же синглом випускати "мєдляк", щоб ми заплакали? На наш погляд, немає, але є ймовірність, що менеджерам лейблу Інтерскоуп видніше.

Проте, все-таки для повноцінного тріумфального повернення хотілося б почути щось вибухонебезпечне.

 Lose You To Love Me - классний трек, але це ніби заспокійливе закінчення альбому, а не відкриття нової ери. 

Проте нехай! Повернулася і повернулася, слава богу! Головне тепер - випустити нарешті новий альбом. Все, вихідні закінчилися, настали робочі будні!

Матеріал взято та перекладено з https://t.me/popgodnota

селена гомез Lose You To Love Me