Що робити, якщо "став" шлунок?

Переїдання, перекуси на бігу, стрес та інші фактори можуть призвести до атоніїї - проблеми, яку в народі називають "зупинився шлунок".

Хворобу супроводжують і інші симптоми - здуття, нудота та блювання.

До причин, які викликають атонію відносять:

Шкідливі звички: куріння, зловживання спиртним;

прийняття їжу на ходу;

перевтому;

споживання надто великих порції їжі;

жорсткі дієти;

стреси;

проблеми з нервовою системою;

інфекції;

Якщо виникає подібне відчуття, то не старайтесь швидше гуглити «на сайте…», а краще зверніться до лікаря.

Таке відчуття може виникати як у дорослого, так і у дитини. Набільш характерний симптом це відчуття тяжкості, здається ніби їжа застрягла і не переварюється. Поступово додаються коліки, запах з роту, гикавка, починається здуття, може піднятися температура, в результаті всіх симптомів виникають рвотні позиви і шлунок вивільняє себе шляхом блювання.

Якщо у вас постійні проблеми зі шлунком і часто виникає атонія, то, звісно ж, треба звернутися до лікаря. А далі слідувати за його рекомендаціями.

Наприклад, добре впливає на шлунок правильна дієта. Приймання їжі часто, але малими порціями, до того ж, що в раціоні були супи і переважно варена їжа. А солодкого, смаженого, газованих вод - навпаки.

Також на шлунок пливає наш імунітет. Це ні для кого не є таємницею. Щоб підтримувати імунітет потрібно виконувати ряд правил і дотримуватися правильного способу життя. На перший погляд це здається дещо складним, але загалом, коли людина входить в колію, то не відчуває дискомфорту від нового режиму дня, їжі чи фізичних вправ і занять спортом.

Проте іноді люди все-таки хворіють. Багато хвороб мають бактеріальний характер і для лікування потребують прийому антибіотичних препаратів. Проблема в тому, що такі ліки діють не лише на збудника захворювання, а і на бактерії людини, які знаходяться в шлунку та кишечнику. Мікрофлора травного апарату людини руйнується під дією антибіотиків і в результаті починаються проблеми з травленням. Через це не рекомендуються довгий час приймати антибіотики, а якщо це все-таки потрібно, то лікар зазвичай виписує додаткові ліки і дієту, які будуть підтримувати печінку, шлунок та кишківник хворого.

Прикладом довгого вживання антибіотиків може стати лікування від хвороби Лайма. Якщо людину вкусив кліщ, який переносить збудника цієї хвороби, то людина теж заражається. Збудник хвороби є небезпечним і його лікують антибіотиками, відомі випадки, коли люди приймали антибіотичні препарати до місяця, щоб вилікуватися від Лайма.

шлунок проблеми шлунку зупинився шлунок