Ситуація на ринку праці та звіт Державної служби зайнятості за 2017 рік.

Звіт за рік

Вчора  24січня 2018 року в УКРІНФОРМІ відбулась прес-конференція на тему «Про ситуаціюна ринку праці та діяльність Державної служби зайнятості». Учасник – Валерій Ярошенко  - в.о. Голови Державної служби зайнятості  (Центрального апарату).

В ході промови Валерія Ярошенко були озвучені наступні цифри статистичні дані:
- на сьогодні Державна служба зайнятості веде співпрацю з 183 тис. роботодавців;
- більше ніж півмільйона ДСЗ має вакансій;

- за минулий 2017рік було зменшено кількість безробітних по Україні на 9%;

- У 2017 році - 11 тисяч 600 працевлаштованих бійців АТО.

-У 2016році в базі Служби зайнятості було близько 33 тисяч вакансій по всій Україні.На кінець 2017 року в базі даних було вже більше 100 тисяч вакансій. Тобто,наша робота з роботодавцями була надзвичайно посилена", - сказав Ярошенко.

Також на сьогодні існує програма підтримки роботодавців, які беруть на роботу внутрішньо-переміщених осіб, а саме Фонд ДЦЗ  компенсує 50% заробітної плати підприємству на протязі перших року.  Також, маємо можливість виплачувати на протязі року ЄСВ  для тих, хто створив робочі місця для так званих вразливих категорій населення. Таким чином ДЦЗ підтримує та заохочує роботодавця.


«Нажаль, сучасні технології зменшують потребу людини в тому чи іншому процесі ітим самим зменшуються робочі місця» - зазначив Ярошенко.

Завдяки реорганізації служби зайнятості та введенню такої функції як кейсменеджмент  налагоджено індивідуальний підхід до кожного безробітного. Електронна черга, онлайн пошук вакансій, співбесіди, визначення профпридатності, курси підвищення кваліфікації, семінари з безробітними і багато інших послуг, які полегшують безробітному працевлаштуватись.

Укрінформ ДСЗ Ярошенко