В Україні розпочався призов резервістів

За повідомленням командування Сухопутних військ ЗСУ, призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери, так і рядовий, сержантський склад. Максимальний термін служби — 1 рік

22 лютого президент України Володимир Зеленський заявив про підписання указу про призов резервістів на військову службу. 

«На сьогоднішній день немає потреби у загальній мобілізації. Нам необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування. Мною як верховним головнокомандувачем Збройних сил України видано указ про призов резервістів в особливий період», - Володимир Зеленський.

За словами Президента, йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву. «Маємо підвищити готовність українського війська до всіх можливих змін в оперативній обстановці», - додав Зеленський. Він повідомив, що найближчим часом будуть проведені навчальні збори резервістів системи територіальної оборони.

За призваними резервістами, згідно із законом України, зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітна плата, - ідеться в повідомленні.