Трамп публічно закликає Китай та Україну розслідувати справу Байдена. Так він робить саме те, в чому його звинувачують

Розмови про імпічмент Дональда Трампа розпочалися зі звинувачень, що він підштовхує Україну до розслідування справи свого політичного конкурента. Зараз Трамп відкрито та перед камерами закликав владу України та Китаю розпочати провадження проти колишнього віце-президента США Джо Байдена та його сина Хантера.

Дональд Трамп вже кілька тижнів бореться з звинуваченнями, після того як демократи з більшістю в Конгресі вирішили розпочати розслідування щодо імпічменту. У четвер президент США на камеру закликав китайську та українську владу розібратися з передбачуваними політичними та діловими зв'язками колишнього віце-президента США Джо Байдена та його сина Хантера. Так він зробив саме те, в чому його звинувачували.

- Що саме ви хотіли, щоб Зеленський зайнявся Байденом після вашої розмови? - запитав Трампа репортер. "Якщо вони будуть чесними, то почнуть велике розслідування щодо сім'ї Байден". Китай також повинен розпочати провадження ", - сказав Трамп перед Білим домом.

- Те, що ви щойно чули, - це публічне зізнання  про те, що президент США Дональд Трамп використовує свої сили, щоб змусити іноземну державу втрутитися у вибори 2020 року, - прокоментував запис журналіста Чак Тодд у MSNBC.

На даний момент Джо Байден є головним конкурентом Трампа перед виборами наступного року. "Основні принципи демократії зазнають нападу президента", - сказав Тодд в MSNBC і додав, що "визнання" на камеру майже гарантує, що Палата представників підтримає імпічмент.

Журналіст Джон Кассіді з New Yorker оцінив поведінку президента Америки.

Трамп не може використовувати стандартну оборону -" я невинний ", оскільки є публічні докази того, що він винен. "Трамп зважився на іншу оборонну стратегію.  Замість того, щоб заперечувати головне твердження про зловживання владою, Трамп бере його на себе і дає йому громадське схвалення. Він думає, що Америка зараз настільки розділена, що виборці вважають цілком прийнятним просити зарубіжні країни розслідувати справи політичних опонентів ", - пише журналіст.

Син колишнього віце-президента США Хантера Байдена в 2014 році став членом ради директорів української газової групи "Бурізма". За словами Байдена, Олександр Кваснєвський переконав його в цьому. Сидячи в органах влади Бурімуса, він отримував зарплату в розмірі 50 000 доларів на місяць. За словами Дональда Трампа, це була афера. - Він не мав знань про енергію і раптом отримував 50 000 доларів на місяць плюс інші пільги, - зауважив він. Хоча раніше в діяльності Байдена не було виявлено жодних порушень, президент вважає, що слід провести поглиблене розслідування.

Американський президент також закликав владу в Пекіні перевірити ділові інтереси Хантера Байдена, який був причетний до діяльності китайського інвестиційного фонду. Трамп припустив, що бізнес-прихильність Хантера Байдена стала причиною того, що уряд Барака Обами був занадто м'яким щодо Китаю.

трам і байден справа байдена трамп і зеленський