Трудівники рідко стають успішними. Причини

Коли ми ростемо, нас переконують, що старанність і кропітка праця в будь-якому разі принесуть успіх. Але потім ми розуміємо, що життя далеко не таке ласкаве, як хотілося б. Навіть тяжко працюючи, ми маємо великий ризик залишитися з посередньою заробітною платою і так і не реалізувати себе.

 Американка Мулісса Чу також відчувала подібне, але вона вирішила змінити своє життя і проаналізовала, що заважало їй досягти успіху. Її поради можуть згодитися багатьом людям, які тяжко працюють, але не отримують очікуваної віддачі.

Також схожі почуття на початку професійного шляху відчував і Володимир Локотко - директор Нового Каналу. Детальніше інформацію про нього ви зможете знайти на посиланням https://my.ua/persons/volodimir-lokotko. На початку свого життєвого шляху бізнесмен не був таким успішним, але все ж зміг досягти успіху.

А тепер перейдемо безпосередньо до порад Мулісси Чу.

1. Я заводила мало нових знайомств

Дуже добре мати старих друзів і знайомих, про яких ви багато знаєте і комфортно почуваєтеся в їх компанії. Але, починаючи спілкуватися з новими людьми, ви швидше розвиваєтеся, дізнаєтеся щось нове, відкриваєте для себе нові теми і обрії. Крім того нові знайомства можуть бути вигідними в плані бізнесу.

2. Я не хотіла змінюватися

Одне і те саме оточення, хоч і є комфортним, але гальмує розвиток і заважає дізнаватися щось нове. Мати острівець безпеки дуже важливо, але не треба боятися вийти за його межі, зміни теж бувають корисними.

3. Я не хотіла ризикувати

Я старалася обрати той шлях, який має найменше ризиків. Проста кар’єра, яка буде гарно виглядати в очах однолітків та старших людей, непогана заробітна плата, відпустка раз на рік, але маючи все це я все одно швидко вигорала і відчувала себе не в своїй тарілці. Але почати пошук чогось нового мені не вистачало духу.

Врешті я спромоглася змінити своє життя і не шкодую про це. Страх завжди має місце в таких ситуація, але його треба контролювати і з холодною головою оцінювати всі можливі ризики та можливості.

4. Я гадала, що роботодавці мені «повинні» через те, що я маю гарну освіту

Я була відмінницею в школі і гарно закінчила університет. Це дуже добре, але через це я задерла носа і гадала, що хтось повинен запропонувати мені добру роботу, а якщо зарплата нижча, ніж я хотіла б, то мене недооцінюють. Крім того, бувають випадки, коли люди без освіти отримують більше ніж випускники університетів на одному і тому ж робочому місці.

Насправді ніхто нічого нікому не повинен. Якщо у вас є диплом – це добре і вас скоріше можуть взяти на певні професії, але далі все залежить від вас самих – як ви будете працювати, які рішення приймете, будете активними, креативними, дієвими чи механічно виконуватимете мінімум.

5. Я думала лише про теперішнє

Заглядати надто далеко в майбутнє це не надто гарна звичка. Але думати лише про те, що маєш зараз теж не найкращий вибір. Людина, яка має мрію і впевнено намагається її досягти, завжди буде на крок попереду того, хто просто старається заробити на хліб з маслом. Довгострокова мета дасть вам запалу і бажання розвиватися, а не лише працювати задля задоволення комфорту.

6. Я не хотіла приймати рішення

Працьовитість це дуже важливо, але багато хто покладається лише на це і надіється, що важливі рішення у житті хтось прийме за них. Але так не буває, якщо ми просто працюватимемо, то на нас лише накладатимуть більше робити і все.

Якщо перед нами лежить вибір, то не треба перекладати його на іншого, чи вибирати те, що легше. Краще обдумати всі плюси і мінуси і вибрати той варіант, який вам підходить найкраще, можливо, саме цього ви хочете в глибині душі, але боїтесь зробити.

7. Мені не вистачало віри в себе

Розумні та працьовиті люди чомусь часто не вірять в себе та недооцінюють свої сили. Вони надто критично ставляться до своїх умінь та занижують досягнення. Через це з’являється думка про те, що мало що можемо і наша доля, це сидіти на своїй роботі в офісі.

Але такі думки дуже сильно виснажують і заважають рухатися далі. Краще додати трохи віри в себе і постаратися поглянути на свою роботу в позитивному ключі. Так ви зможе краще себе зарекомендувати та досягти більшого.

як досягти успіху чому я неуспішний