Центр косметології – комплексний підхід до проблем здоров’я та краси!

Яка жінка не мріє якнайдовше зберігати молодий та привабливий вигляд та залишатися при цьому здоровою. І це прагнення не залежить від віку. В гонитві за цими стандартами дехто обирає домашні методи у вигляді самостійно приготованих масок та процедур, інші - професійного косметолога.

Але найкращим виходом буде звісно комплексний підхід, який дозволить вирішити як косметологічні моменти, так і підтримати здоров’я, не нашкодивши йому. Сьогодні в нашому місті є велика кількість салонів, але не завжди можна вирішити певні проблеми в одному місці та ще й за адекватною ціною.

Саме тому Центр естетичної медицини пропонує комплексний підхід та широкий вибір косметологічних та естетичних процедур, які спрямовані як на підтримання гарного вигляду, так і на його відновлення.

До уваги відвідувачів та пацієнтів представлений наступний спектр послуг: 

• унікальна епіляція олександритовим та неодимовим лазером;

• лазерної дерматології та косметології;

• лікування грибкового ураження нігтьової пластини, вугрової висипки;

• омолодження з використанням лазерних методик;

• шліфування шкіри;

• позбавлення від купероза й локальної пігментації;

• фракційного омолодження;

• видалення розтяжок на шкірі, постакне, рубців;

• усунення папілом, купероза, бородавок, а також гематом із застосуванням інноваційних технологій;

• LPG масаж на апараті останнього покоління; 

• радіочастотний ліфтинг; 

• всі види ручного масажу; 

• мікрострумова терапія.

Всі процедури здійснюються професійними дипломованими фахівцями, які мають відповідну кваліфікацію та освіту та з використанням сертифікованого обладнання та інноваційних препаратів. Слід зауважити, що дана косметологічна клініка має медичну ліцензію на здійснення амбулаторної діяльності в сфері косметології. Центр підтверджений ліцензією Міністерства Охорони Здоров'я України та Акредитаційним сертифікатом медичного центру першої категорії.

Центр косметології є багатопрофільним закладом охорони здоров'я з надання косметологічних послуг. Окрім естетичної медицини тут надаються послуги інтимної пластики, естетичної та лазерної гінекології. Завдяки таким напрямкам, фахівці допоможуть професійно та ефективно вирішити такі делікатні проблеми, як нетримання сечі, на високому рівні проведуть операцію по вагінального омолодження.  

Також косметологи Центру володіють всіма популярними ін'єкційними методиками на високому професійному рівні та використовують тільки високоякісну спеціалізовану косметику для проведення подібних процедур по догляду за обличчям.

І саме тому, щоб не витрачати дорогоцінний час та зайві кошти на відвідування вузькопрофільних клінік або салонів, слід звертатися до Центру естетичної медицини, де головним принципом роботи є досягнення лише такого результату, який повністю задовольнить кожного клієнта. Саме тому тут розроблений унікальний сценарій обслуговування кожного пацієнта, який включає докладне обстеження та консультацію, визначення сценарію усунення проблеми та професійне проведення процедур. Важливим є те, що клієнт супроводжується своїм фахівцем протягом всього курсу. 

Зручне розташування філій в центральних районах м.Києва дозволяє без перешкод дістатися до Центру та отримати індивідуальну програму догляду за собою або вирішити нагальні проблеми зі здоров’ям. 

Центр косметології центр косметологии киев