В Києві пройшла ІХ міжнародна науково-практична конференція Інституту психодрами «Психорама: назустріч мріям»

6-7 квітня в Приватному «Вищому навчальному закладу «Міжрегіональна академія управління персоналом» пройшла ІХ Міжнародна науково-практична конференція Інституту психодрами сучасної психології та психотерапії (ІПСПіП) «Психодрама: назустріч мріям».

Конференція Інституту психодрами сучасної психології та психотерапії (ІПСПіП)  зібрала понад 80 науковців, психотерапевтів, психологів, студентів а також спеціалістів з інших галузей не лише з усієї України, але й з інших країн, в тому числі з Угорщини, Німеччини, Франції.

Розпочав конференцію з доповіді «Теорія ролей в психодраматичній практиці: мрії про ролі – ролі які з’являються в мріях» Года Дюла – голова етичного комітету Угорської асоціації психодрами, навчаючий тренер і супервізор PAfE (Європейської асоціації психодрами). Далі, після доповідей та організаційних моментів йшли практичні майстер-класи, на яких учасники та гості могли побачити як працює психодрама. Серед ведучих конференцію відвідали і такі відомі майстри психодрами як кандидат педагогічних наук, психодрама-терапевт і міжнародний супервізор Юліана Будаі (Угорщина), засновниця Асоціації та школи психодрами в Україні Литвиненко Людмила (Україна), автор методу біосугестивної терапії лікар-психотерапевта Олександр Стражний та ін.

Яскравим завершенням першого дня стала фотозона, де кожен міг знайти і приміряти на себе новий яскравий образ та зробити яскраві і веселі фото.

В другий день конференції на всіх учасників велике враження справила доповідь Юлії Соловйової (Гамбург, Німеччина), яка працює в Авдіївці з дітьми, які постраждали від війни.

Оскільки в цьому році головною темою конференції стали мрії, кожен учасник на практичних майстер класах міг подивитися, як психодрама працює з мріями, цілепокладанням, досягненням бажаного, подоланням перешкод до мети. Кожен отримав шанс ще раз згадати свої мрії, доторкнутися до них, побачити, що заважає їх втіленню, знайти дорогу до їх здійснення і навіть побачити, що буде, коли його мрія здійсниться.

Яскравим завершенням конференції став виступ плей-бек театру  “Déjà vu plus”/

Як відзначили учасники, конференція подарувала їм не лише багато нових знань і практичного досвіду, але й масу хороших вражень, позитивних емоцій, зустрічей, нових знайомств і багато ресурсів для втілення свої мрій.

Оргкомітет конференції та Інститут психодрами сучасної психології і психотерапії висловлюють щиру подяку Приватному «Вищому навчальному закладу «Міжрегіональній академії управління персоналом» за можливість проведення конференції на базі академії, і особливу подяку Кафедрі  психології ННІМВСН МАУП за допомогу в організації та проведенні конференції.

психодрама психодрама в Україні асоціація психодрами інститут психодрами психодрама киев психодрама украина