Загадуємо бажання на Водохрещу.

Водохреща вважається останнім святом

Ось і закінчується святкова пора трьох празників, які з давніх-давен вважаються чудодійними. Більше місяця тривав період святок! І Водохреща вважається останнім святом. Але не менш чудодійним аніж інші. Адже вода - це основа життя. Вода має  чудотворну дію сама по собі, а також вода зберігає інформацію та передає її людині.

Якщо ви, наприклад, були десь у дуже неприємній ситуації, на вас сказали багатопоганих слів чи ви просто стали свідком сварки, обов’язково прийміть душ. Самедуш, адже потрібно щоб вода протікала зверху до низу, змиваючи весь негатив! І думайте про те, як вся ця брудна енергетика змивається з вас і як очищається ваше тіло, душа та аура.

Проговоріть свої бажання в теперішньому часі, запишіть їх і почніть щодня хочщось робити для того, щоб вони збулись. Але, ніколи не забувайте що бажаннямають нести в собі тільки добризичливу інформацію, ніякого негативу.  Бажання повинні стосуватись тільки вас особисто і нести добро у Всесвіт! І не потрібно гадати збудеться чи ні! Якщо будете правильно мріяти,  ставити мету і не зраджувати собі - будьте певні, бажання здійсниться обов’язково !

загадать желание мечтать святки гадание