Світоч. Відгуки про компанію

Кондитерська фабрика «Світоч» уже давно відома українцям. Її заснували ще у 1962 році, тому це підприємство є одним з найстаріших кондитерських заводів в Україні.

А перед тим «Світоч» представляв собою кілька фабрик, які були незалежні одна від одної, але за рішенням партії, їх об’єднали в одне підприємство. Зараз більшість акцій належить компанії Nestle.

На разі солодощі з цього заводу продаються лише в Україні та Молдові, в інші країни експорт не проводиться.

Асортимент на підприємстві теж немалий. Це шоколадки, цукерки, вафлі, а також проводиться інноваційне виробництво шоколадних мас.

Хоча це і старе виробництво, але в інтернеті знаходимо різноманітні відгуки про продукцію. Присутні як позитивні, так і негативні думки.

Що ж викликає обурення покупців?

В першу чергу це погіршення якості. Багато відгуків стверджують, що з переходом контрольного пакету акцій до компанії Nestle, смак і склад шоколаду та іншої продукції погіршились.

Також багато незадоволених зменшенням ваги плитки, хоча нині це явище, яке трапляється повсякчас. Практично всі виробники зменшили вагу виробів.

Ну і звісно ж скарги на склад.

Але є і позитивні відгуки. Покупці іноді виділяють окремі види продукції, наприклад, деякі різновиди шоколаду, або цукерок. Також чимало кому сподобалися крекери від «Світоча». Але загалом позитивних відгуків менша кількість.

Якщо розглядати Nestle Україна (адже «Світоч» входить в його склад) в якості місця роботи, то згідно з відгуками, воно посереднє. В першу чергу проблема у ставленні до працівників, вони отримують менше вихідних і днів відпустки, ніж мають на те право. Раніше були проблеми з заробітною платою та умови праці, але з приходом нового керівника ці проблеми вирішилися.

Підводячи підсумки зауважимо, що згідно з більшістю відгуків про компанію «Світоч», якість продукції не на найвищому рівні, частина продукції варта уваги, але загалом до покупки треба підходити критично. Як місце для праці завод «Світоч» також не заслуговує високої оцінки, якщо ви вирішите сюди влаштуватися, то будьте уважні на співбесіді і читайте всі пункти угоди.

Читайте також: В одному з музеїв Дніпра працюватиме кіт

А вам подобається продукція фірми "Світоч"?

А вам подобається продукція фірми "Світоч"?

свиточ отзывы свиточ отзывы работников світоч відгуки