Відгуки про сидерію. Білий налив.

Майже кожного дня на Хрещатику збирається черга в один з закладів, які розкидані цією вулицею. Черга стає довшою в кінці робочого дня, а в п’ятницю і на вихідних часом досягає значних розмірів. Що ж приваблює людей в такому закладі як «Білий налив».

«Білий налив» входить в групу ресторанів Gastro family. І однією з головних особливостей цього закладу є продаж продукції по 1 євро, а точніше по 29 гривень: сидр, наливка, хот-доги, устриці – все по такій ціні. Мабуть, це і служить причиною великих черг і популярності цього закладу. Іншою, вже найголовнішою, особливістю є орієнтація на яблучні спиртні напої, а саме сидр та наливку, а сезонно ще пунш. Через це місце і названо так промовисто «Білий налив».

Проте чи варто його відвідувати і чи виправдана таку популярність закладу? Щоб це дізнатись проаналізуємо відгуки відвідувачів.

Позитивних думок дійсно багато, клієнти задоволені як смаком напоїв та їжі, так і ціною. Проте, звісно ж, є і мінуси – місцями зустрічається погане обслуговування, якість їжі часом також не найвища, а напої іноді мають дивний розбавлений чи надто спиртовий смак.

Також варто відзначити, що останнім часом відкрилося немало нових закладів цієї мережі і в одних з них все нормально з обслуговування і якістю, а в інших чомусь є проблеми.

Отже, підбиваючи підсумки, зазначимо, що довгі черги є одним з основних мінусів цього закладу, напої і їжа непогані, але часом трапляються винятки, ну і звісно ж дешевизна це однозначний плюс. Варто згадати дизайн, який сподобається далеко не всім – алюзії до Адама, Єви та змія, зображення яблука з ріжками – посилання на заборонений, ну і звісно напис на дверях туалету «тут відпускають гріхи», це все досить неоднозначні символи і багатьох можуть відштовхнути, адже не всі люди сприймають це як жарт.

Втім черга до "Білого наливу" в центрі все одно зазвичай довга. На інших «точках», які розташовані в людних місцях, зазвичай теж немало народу, а от, наприклад, в закладі, який розмістився біля Північної платформи Залізничного вокзалу, людей навпаки – рідко буває багато. Знаючи про демократичні ціни, там можна перекусити перед дорогою, але пити перед поїздками все ж не рекомендується, щоб не заважати іншим пасажирам поганим запахом після випитого алкоголю. Втім ви можете легко купити невелику пляшку яблучного сидру чи наливки в подарунок чи собі додому, це буде непоганий сувенір, який можна одного вечора «роздушити». Інформацію про інші цікаві місця можна знайти на сайті медіапроект The Spark.

Чи подобається вам в "Білому наливі"?

Чи подобається вам в "Білому наливі"?

білий налив білий налив відгуки