20 років тому вийшов фільм "Шосте відчуття". Як змінилися актори з того часу?

Минуло 20 років з виходу трилера "Шосте відчуття". У 1999 році стрічка отримала шість номінацій на Оскар і зібрала 518 мільйонів доларів.

На той час, коли він грав роль дитячого психолога Малкольма Кроу, Вілліс вже вразив публіку своєю грою у ряді фільмів. Звісно ж в першу чергу ми згадуємо цього актора за ролями Корбена Далласа та агента Маклейна, але фільмографія у нього набагато ширша

Зігравши Лінн Сір, Тоні Коллетт знялася у багатьох фільмах, у тому числі в "Маленькій міс" (2006), за її роль вона отримала кілька номінацій на премії "Золотий глобус" та "BAFTA". Останнім часом ми бачимо Коллетт у фільмах жахів, в основному від Netflix, в тому числі "Спадщина.

Коли він грав роль Коула Сіра, актору було 11 років. Його знаменитий випуск "Я бачу померлих людей" став неймовірно порулярним і неодоразово ставав об'єктом для пародій. За свою гру у фільмі Хейлі Осмент був номінований на "Оскар" та "Золотий глобус".

Олівія Вільямс теж знялася у багатьох постановках з моменту прем’єри фільму "Шосте почуття".

Хоча ми його бачили у фільмі лише на короткий час, він є одним із найбільш впізнаваних персонажів цієї постановки. Донні Уолберг, колишній член групи New Kids on the Block та старший брат актора Марка Уолберга, зіграв відчайдушного пацієнта Малкольма.

Міша Бартон у фільмі зображує молоду Кіру Коллінз, яка стала жертвою отруєння її матір'ю. Це в кінцевому підсумку допомагає Коулу та Малкольму розкрити правду про його смерть і тим самим рятує його молодшу сестру.

шосте відчуття брюс вілліс